HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İzmir İngilizce özel ders

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

 

İngilizce öğrenmenin yeri ve zamanı var mıdır? Önce birinci soruya cevap verelim; evet, İngilizce öğrenmenin mutlaka bir yer vardır ve bu yer kesinlikle doğru ve kaliteli eğitim veren bir kurum olmalıdır. İkinci soruya gelince… İngilizce öğrenmenin bir zamanı yoktur. Hangi yaşta ya da meslekte olursanız olun, İngilizce öğrenmek için eğitim alabilir ve düzenli bir çalışma programı ile İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz. İzmir İngilizce özel ders, kaliteli eğitimi ile her yaştan öğrencinin başarılı bir şekilde ilerlemesini sağlayan bir programdır.

 

İngilizce öğrenmek için ilk adımı atın!

Günümüzde İngilizce öğrenmek düşündüğümüz kadar zor değil… Elbette bu, bir gecede İngilizce öğrenebileceğimiz anlamına gelmiyor. Yeni bir dili öğrenmek için ihtiyacımız olan ilk şey karar vermektir. Eğer İngilizce öğrenmeye karar verdiyseniz, ilk adımı atmışsınız demektir ve artık ilk adımınızı destekleyecek yardımcı öğeleri araştırmaya başlamanız gerekmektedir. Bunu nasıl yapacaksanız? Her şeyden önce, İngilizce bilginizi nasıl ve nerede kullanacağınızı iyi bilmelisiniz. İngilizce bilmek, profesyonel hayatta ya da akademik alanlarda onlarca şekilde işinize yarayacaktır. Ancak akademik bir tez hazırlıyorsanız eğer İngilizceyi iyi bir şekilde yazıyor olmalısınız. Bu da writing yeteneğinizin son derece gelişmiş olması anlamına geliyor. İngilizcede writing becerisi için iyi bir çalışma programına ihtiyacınız vardır. İzmir İngilizce özel ders, birebir eğitim programı ile İngilizce beceri ve yeteneklerinizin hızla gelişmesini sağlayacaktır.

 

Herkes İngilizce konuşabilir

İngilizce eğitiminin bir diğer önemli aşaması da İngilizceyi iyi bir şekilde konuşabilmektir. Bu yeteneğin gelişmesi yine düzenli çalışma programlarına ihtiyaç duysa da, öğrenme süreci diğerlerine göre daha eğlenceli aşamalara sahiptir. Örneğin İngilizce film izleyerek ya da müzik dinleyerek İngilizce konuşma yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Tabii gramer bilgisi derslerini ihmal etmeden! İzmir İngilizce özel ders, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle gramer bilginizin yanı sıra konuşma pratikleriyle, speaking yeteneğinizin de hızla gelişmesine yardımcı olacaktır.

 

İlgi odaklarına göre öğrenin

Yeni bir dili öğrenirken, ilk aşamaların ardından ilgi odaklarına yönlenebilirsiniz. Böylece İngilizce grameri zorunlu olduğunuz bir ders gibi görmek yerine daha ilgi çekici ve keyifli hale getirebilirsiniz. Bu konuda İzmir İngilizce özel ders çalışmalarınızda öğretmeniniz size birebir yardımcı olacaktır. Bununla birlikte eğer uzay biliminden hoşlanıyorsanız, İngilizce olarak birçok bilim araştırmasını okuyabilirsiniz. Şurası güzel bir haber ki, İngilizce seviyenize uygun olarak onlarca uzay bilim makalesi bulmanız mümkün… Örneğin bu makalelerden birinde gökbilimcilerin Samanyolu’na dair yeni bir harita yaptıklarını okumak son derece heyecan verici olabilir. Bu tür ilgi alanları yalnızca İngilizce bilginizin gelişmesini sağlamaz aynı zamanda, ilerideki meslek seçimlerinize de yoğun bir katkı sunar. Unutmayın ki, bilim alanında ilerlemek için en temel gereksinimiz İngilizcedir ki bu aslında diğer tüm meslekler için de geçerlidir.

 

 

 

 

 

Scroll to Top