HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İyi ingilizce konuşma kursu arıyorum

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

“İngilizce öğrenmek istiyorum? Sorularıyla artık başa çıkamaz mı oldunuz? Tedirgin olmaya gerek yok.Şimdi sakin olun ve adım adım ingilizceyi kolay şekilde nasıl öğreneceğimize bakalım.

 Kolay İngilizce Öğrenmek İçin Ne Yapmalıyım?

İngilizce öğrenmek yetenek gerektiren bir şey değildir. Herkes öğrenebilir. Sadece öğrenme hızını etkileyen insanların birbirleri arasındaki algı farklılıkları mevcuttur. Bunu da kişinin çalışma prensibi ve aldığı eğitimin çeşitli ingilizce öğrenmesinin kolaylığına yön verecektir.

 Peki Bu Prensipler Nelerdir?

Eğitim çeşitliliği ingilizceye karşı artan talebin sonucunda istanbul başta olmak üzere türkiyenin hemen hemen heryerinde merkezi yerler tercih edilerek birsürü eğitim kurumları açılmıştır. Buda her kişinin farklı öğrenme çeşitliliğine ve rakip olma durumuna göre bir sürü eğitim metodu geliştirilmiştir. Çünkü tüm eğitim kurumlarının en büyük ortak özelliği ingilizceyi en iyi öğretebilme metodunu savunmalarıdır. Fakat öyle bir gerçek var ki her kurum kendinin bir diğer kurumdan daha farklı olduğu ve daha fazla eğitim çeşitliliği barındırdığını söylesede ne yazık ki hala kalabalık sınıf ortamlarından vazgeçilememektedir. Evet artan talebi karşılayabilmek için bu kadar alabalık bir nüfusta görmezden gelinebilcek şeyler olucaktır. Fakat eğer konu eğitimse ticariden çok gerçekten kişinin verimliliğini düşünmek ilk sırada gelmektedir

Kişinin Verimliliği Nasıl Sağlanır?

Her kişilerin her duruma ve olguya karşı yaklaşımı farklıdır. Bunu eğitim bazında düşündüğümüzde derslere olan eğilimin kişiden kişiye değiştiğinide görmekteyiz. Her kişinin kapasite ve algılarının farklılığını düşünürsek birkaç kişide olsa aynı yerde toplayıp eğitimcinin o ders saati içersinde herkese aynı anda ihtiyaçlarını gidererek sorunlarına çözüm olması illaki sıkıntılı olacaktır. Bunlar önemli şeylerdir. Çünkü kişinin öğrenme isteği kadar zamanıda önemlidir. Gerek öğrenci gerek çalışan insanların zaman sıkıntılarından doğan problemin yanı sıra birde bu kısa zamanda gerçekten alınması gereken verimliliğin uzun zamana yayılması kişiyi soğutarak veya ilerki dönemlere erteleyerek ingilizce öğrenim sürecini çok gözlerinde büyütmektedirler.

Kişi önce öğrenmeyi sevmelidir. Gerekli prensipleri uygulayarak sık tekrar ve devamlılık ingilizce öğrenmeyi kolaylaştıracaktır. Fakat söyle de bir gerçek var ki bu söylediğim kısa ve basit şeylerin öncesinde bir zaman dilimi yer almaktadır. Bu zaman içersinde alınan temel,dile ait telafuz desteği ve yanlışların düzeltilmesiyle ortaya çıkacak mevcut dil bilgisinin sağlamlaştırılmasıda en önemli vurgulardan biridir. Buda bir destek alınmasıyla gerçekleştirilir. Birebir eğitim ile alacağınız ingilizce konuşma programı ile hem kısa zamanda ihtiyaçlarınızı karşılayarak sizleri daha verimli bir şekilde hedeflerinize ulaştıracaktır.

Sizlerde SDM Dil Kursu ile vakit kaybetmeden birebir eğitimin tadına vararak kolayca ingilizce öğrenmenin farkını yaşayın..

 

Scroll to Top