HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İTALYANCA ÖZEL DERSLERİMİZ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İTALYANCA ÖZEL DERSLERİMİZ

İtalyanca dil eğitimi almak için doğru adrestesiniz. 1994 yılından bu yana hizmet sunan dil okulumuz SDM Language School ile aradığınız mükemmel bir eğitimini alabileceksiniz. Dil eğitiminde son derece özenli ve iddialıyız. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Çince, Rusça gibi çok farklı dilleri öğrenmek için merkezimizle iletişime geçin. Şubelerimizle sizi bekliyoruz. İstanbul da İtalyanca özel ders Ulus ve İtalyanca özel ders Etiler seçeneklerimizle de sizlerleyiz. Kişiye özel ders sistemimizi kesinlikle incelemelisiniz. Bu sistemizde birebir, öğrenci ve eğitmen iletişimi söz konusu olmaktadır. Kullanılan ders kaynakları ve malzemeler de yine kişinin dil öğrenme hızı ve kabiliyetine göre ayarlanmaktadır. Yani, her kursiyerimize ayrı şekilde eğitim planı yapmaktayız.

Özel ders uygulamalarımızın yanında, sınıf sisteminde eğitimlerimiz de bulunmaktadır. Sınıflarımız iki veya dört kişiliktir. Aslında sınıf eğitim uygulamalarımız da özel ders niteliğinde çok az ve benzer seviyelerdeki ve öğrenme algısındaki kursiyerlerimizi bir araya getirerek yapılmaktadır. Uzman pedagoglarımızın devamlı bünyemizde çalıştığını belitelim. Sitemizin https://sdm.com.tr/ linkine tıklayarak mutlaka kurum bilgilerimizi inceleyebilirsiniz. Kursiyerlerimizin kaydını alınca hemen bilgilerini almakta ve kendilerini seviye tespit sınavına almaktayız. Durumunuza göre sizleri en uygun sınıflara almaktayız.

Sıfırdan, gelişmiş seviyelere kadar her aşamada kursiyerlerimiz için eğitim sınıflarımız bulunmaktadır. Hem Türk, hem yabancı hocalarımızla dili size mükemmel şekilde öğretmekteyiz.

Scroll to Top