HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İtalyanca Özel Ders Almanın Avantajları

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İTALYANCA İLE DİLİNİZE BİR DİL KATIN

Bir dili çok hızlımı öğrenmek zorundasınız. Bir mülakata ya da bir iş görüşmesine mi katılacaksınız? Yoksa bir yabancı ülke seyahatiniz mi var? Hemen bizler ile tanışın ışık hızı ile öğrenme şansını yakalayın. . https://sdm.com.tr/ acelesi olanların, zamanı kıymetli olanların tercih ettiği dil kursu ile sizlerin yanındayız. Eğitim bizim işimiz. Dil eksikliklerinizi tam anlamı ile doldurmak ve tekrar başa dönmek istemiyorsanız gelin tanışalım. Hemen üyeliklerinizi yapalım. Avantajlı paketlerimizden yararlanmak istiyorsanız sayfalarımızdan sitemizi başvuru olanaklarımızı da kullanabilirsiniz. İtalyanca özel ders maslak semtimizde sizleri beklemektedir. Eğer oturduğunuz yer bize yakınsa hemen gelin kayıtlarımız ve grup saatlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.

İtalyanca kurslarımız ile neredeyse her semte şubelerimiz ve açılan gruplarımız mevcuttur. Siz yeter ki bu dili öğrenmek için istekli olun. Gerisi biz ve eğitmenlerimiz tarafından giderilecektir. İtalyanca özel ders levent semti ile de artık hizmetteyiz. Eğitimde sınır, yer, semt tanımıyoruz. Çalışan uzman kadrolarımız ve güncellenmiş site sayfalarımız ile sizlerin bir tık uzaklığındayız. Bize ulaşmak artık çok daha kolay değil mi? Neredeyse çevrelenmiş bir ağ gibi tüm semtlerimizde eğitime destek vermekteyiz.

İtalyanca özel ders fiyatları ile de arayanını ve meraklısını hayrete düşürmekteyiz. Açılan kurs ve dersin verileceği saate göre uygulanan değişik fiyat aralıklarımızı siz kursiyerlerimize sunmaktayız.

Scroll to Top