HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İtalyanca Kursu 2023

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Dil öğrenmek adına istekli kişilere günlük hayatında ve akademik hayatında birçok olumlu etki sağlamaktadır. Bu sebeple de son dönemlerde dil kurslarına olan talepler de artış söz konusudur. Dünya genelinde yaygın olarak kullanılması ile bilinen, belli başlı diller herkes tarafından ilgi görmektedir ve mutlaka öğrenilmesi tavsiye edilmektedir. Fakat, daha az kişi tarafından talep görmekte olan ve herkesin bilmediği diller de bu anlamda, sizi diğer kişilerden ayırmak konusunda oldukça büyük avantajlar sunmaktadır. Bu dillerden bir tanesi de hiç şüphesiz İtalyancadır. İtalyanca dünya genelinde oldukça fazla kişi tarafından bilinmese dahi oldukça etkili bir dil olmaktadır. Hem eğitim hayatınızda hem de sosyal hayatınızda yeni diller bilmek her zaman önem taşımaktadır. Fakat, yeni diller öğrenirken o dilin kurallarını öğrenmek başta olmak üzere, akıcı bir şekilde konuşabilmek adına çoğu zaman kişileri zorlamaktadır ve eğitim sürecini sıkıcı bir hale getirmesi ile bilinir. Böyle durumlar söz konusu olduğunda, dil öğrenirken dil kurslarından yararlanmak bu aşamada çok önemlidir. Hem dilin yapısını eksiksiz ve doğru bir şekilde öğrenebilmek adına hem de kısa sürede akıcı bir konuşma seviyesine gelebilmek konusunda ise kurslar oldukça önemli yer alır.

2023 İtalyanca kursu çok fazla kişinin olmamasından ötürü, 3-4 kişilik gruplar halinde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle de eğitmenler öğrenciler ile aktif bir iletişim halinde olur ve öğrencilerdeki ilerlemeler kolay bir şekilde gözlemlenebilmektedir. Bunun yanı sıra, ana dil seviyesinde İtalyanca bilen eğitmenler tarafından kursların yapılıyor olması da dili daha kısa süre içerisinde öğrenmenizi de sağlaması konusunda önemli rol oynamaktadır.

İtalyanca Kursu’nun Yararları

İtalyanca kursunun kişilere yararları oldukça fazladır. Özellikle az kişilik gruplar halinde ders yapılmasını isteyen kişiler için 3-4 kişilik gruplar halinde derslerin yapılıyor olması durumunda son derece büyük bir avantaj olacaktır. Aynı zamanda da eğitmenlerin İtalyancanın dışında İngilizceyi de akıcı bir şekilde konuşabiliyor olması durumunda ise, aynı anda farklı dilleri konuşma imkanını ve geliştirmenizi sağlanmaktadır.

Scroll to Top