HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İTALYANCA KURS İSTANBUL TAKSİM – BEŞİKTAŞ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İTALYANCA KURS İSTANBUL TAKSİM – BEŞİKTAŞ

Yabancı dil kursu almak daha iyi öğrenebilmek ve yeterli donanıma sahip olmak açısından oldukça önemlidir. Birebir özel dil kurslarımızla İstanbul da birçok her yerde hizmet vermekteyiz. İtalyanca kurs taksim şubemizde de mevcuttur. İtalyanca dünyanın sayılı melodik dillerinden biridir. Duygusal anlatımları çok zengin bir dildir. İtalyanca Rönesans devrinde zamanının Lingua Franca sı görmüş olduğundan diğer dilleri oldukça etkilemiştir. Özellikle müzik alanın terminoloji İtalyancadır. İtalyanca dilbilgisi oldukça kolaydır.

İtalyanca kurs tavsiyeleri alarak iyi bir yer tercih etmeniz oldukça önemlidir. Bizlerde sizlerin en iyi tercihleri yapmanız adınıza buradayız. Özel İtalyanca derslerimizde öğrenci odaklı eğitim sistemi uygulanmaktadır. Sistemin doğru çalışması için öğrencinin eğitim iş özel hayat durumu ve yoğunluğu etüt edilerek en uygun program belirlenmektedir. İtalyanca özel ders eğitimlerimiz sadece kişiye özel program ve materyaller belirlenerek uygulanmaktadır. Teknolojik donanımı tam konforlu dersliklerimizde özellikle görsel ve işitsel materyaller öne çıkmaktadır.  Deneyimli uzman kadrosuyla birebir eğitim vererek dil konusunda en iyi seviyelere gelmenize yardımcı olacak bir kurstur. Sitemizi ziyaret ederek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İtalyanca kurs Beşiktaş şubemizde bulunmaktadır. Kurs programlarımız en az haftada 3 saatlik eğitimlerden başlamaktadır. Sizin için en uygun olacak haftalık saat yoğunluğu eğitim uzmanlarımız ile yapılan görüşme sırasında belirlenmektedir. Daha detaylı bilgi için https://sdm.com.tr// sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top