HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İspanyolca özel ders ücretleri 2019

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

İspanyolca öğrenmek için en iyi metot hangisidir? Bu sorunun cevabı ne yazık ki yok! Bütün yabancı dil öğrencilerinin en temel isteği dili en kısa zamanda öğrenmektir. Bunun için de tek bir yöntem yok! Eğer İspanyolca ya da yeni bir dil öğrenmeye karar verdiyseniz yapmanız gereken ilk şey öğrenme biçimlerinize uygun bir eğitim kurumu ya da programlar bulmaktır. İspanyolca özel ders ücretleri 2019, meslek ve kariyer hedeflerinize yönelik olarak en iyi öğrenme metotları ile öne çıkmaktadır.

 

Dil öğrenme çabanızı sürdürün

İspanyolca ya da yeni bir dil öğrenmenin ancak tek bir sırrı olabilir, o da dil öğrenme çabanızı sürdürmenizdir. İspanyolca öğrenmeye karar verdiğinizde, bunun uzun ve yorucu bir yolculuk olduğunu bilmeniz gerekir. Ana dilinizden farklı bir dili, bugüne kadar hiç duymadığınız ya da çok az duyduğunuz kelimeleri ve yeni bir gramer yapısını öğreneceksiniz. Üstelik dil öğrenmenin birçok farklı evresini de aşmanız gerekmektedir. İspanyolcanın telaffuzu, konuşma, dinleme ve yazma egzersizlerini sıklıkla yapmak durumundasınız. Dil öğrenme süreci çoğu zaman düşünüldüğü kadar hızlı gelişmez. Bu sürece iş ya da okul dolayısıyla yeterli zamanı ayıramıyorsanız eğer, öğrenme daha da yavaşlayacaktır. Öğrencilerin birçoğu bu tür ya da benzeri nedenlerden dolayı yabancı dil eğitimlerini sürdüremezler. Oysa İspanyolca veya diğer yabancı dillerden birini öğrenmek her şeyden önce çaba gerektiren bir durumdur. Bu durumda en iyi öğrenme yöntemi düzenli ve programlı çalışmaktır. İspanyolca özel ders ücretleri 2019, meslek ve akademik kariyer ve hedeflerinize uygun olan programları ve sizin belirleyeceğiniz ders saatleri ile yabancı dil eğitiminizi kesintisiz olarak sürdürmenize olanak tanıyacaktır. Dil öğrenme çabanızı sürdürmek bu nedenle çok önemlidir. Geçmişteki başarısız ya da yarım kalmış deneyimlerinizin etkisi altında kalmadan eğitiminizi sürekli hale getirmek, yabancı dil öğrenmenin püf noktalarından biridir.

 

Kendinize uygun programlara odaklanın

Aslında İspanyolca öğrenmekle mücadele ediyorsanız bu derslerden çok, doğru çalışma yöntemini bulamadığınız içindir. Fakat kilit nokta, en iyi öğrenme biçimi hakkında size yardımcı olacak kişinin yine kendiniz olmasıdır. “İspanyolcayı en iyi nasıl öğrenebilirim?” sorusuna cevap vermek için ilgi alanlarınızı sıralamak ve keyif aldığınız, sevdiğiniz aktivitelere öncelik tanımak doğru bir adım olabilir. İspanyolca müzik dinlemek, film izlemek hatta yemek programlarını takip etmek! İspanyolca özel ders ücretleri 2019, ana dili İspanyolca olan eğitmenleri ile bu dile odaklanmanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte sizin de okumak, izlemek ya da konuşmak gibi çeşitli egzersizlerle dil öğrenme sürecinize katkıda bulunmanız çok önemlidir. Pes etmek yerine, sizin için en uygun öğrenme yöntemini buluncaya kadar faklı programları denemekten kaçınmayın.

 

İspanyolca konuşun

Dil öğrenmenin tek bir yöntemi olmasa da, püf noktalarından birinin, hatta en önemlisinin “konuşmak” olduğunu söylenebilir. Konuşmak gayreti, en iyi öğrenme biçimlerinden biridir. Elbette yeni öğrenmeye başladığınız bir dili konuşurken onlarca hata yapacaksınız. Fakat unutmayın ki bu da bir tür öğrenme sürecidir. Diyalog kurduğunuz kişilerin bu hataların karşısında size yardımcı olmaya çalışacaklarını da aklınızdan çıkarmayın. İspanyolca öğrenmek ve kendinizi profesyonel çalışma ortamlarına hazırlamak için arkadaşlarınızla ya da İspanyolca kursu öğretmeninizle kuracağınız diyaloglar sizi kısa sürede ikinci hatta üçüncü aşamalara taşıyacaktır.

 

Scroll to Top