HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İspanyolca özel ders İstanbul

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

Dünyanın neresine giderseniz gidin mutlaka İspanyolca konuşan birisine rastlarsınız… Hatta birkaç kişiye! Bunun en temel nedeni İspanyolcanın ana dil olarak en çok konuşulan dillerden biri olmasıdır. Birçok Latin Amerika ülkesinde konuşulan İspanyolca, mesleki açıdan işlerliği de yoğun bir dildir. Özellikle ikinci dil eğitimine karar verenler için ideal dillerden biri olan İspanyolca, gramer yapısı açısından da pek zorlayıcı değildir. Bununla birlikte hoş bir melodiye sahip olan İspanyolcayı nerede ve nasıl öğreneceğiniz çok önemli… En iyi eğitim yöntemlerinden biri olan İspanyolca özel ders İstanbul, bu dili kısa sürede öğrenmenizi sağlayacaktır.

 

Harika bir Akdeniz ülkesinin dilini öğrenin

İspanyolca özel ders İstanbul ile sadece yeni bir dil öğrenmekle kalmayacak aynı zamanda İber Yarımadasının beşte dördünü kaplayan bir Avrupa ülkesinin de kültürünü öğrenmiş olacaksınız. Üstelik hepsi bu kadar da değil! Doğu ve kuzeydoğusunda Akdeniz, kuzey ve güneybatısında Atlas Okyanusu, Fransa ve batısında Portekiz olan İspanya, oldukça geniş ve köklü bir yerel kültüre sahiptir. Çevresini kuşatan kültür ve dillerle de yoğun bir etkileşimi olan İspanya, diğer kültürlerle de kolayca kaynaşma imkânı sağlamaktadır. Dolayısıyla İspanyolca özel ders İstanbul size bu farklı ve keyifli kültürlerin de kapısını açacaktır.

Antik geçmişi milattan önce 1100’lü yıllara ve Fenikelilere uzanan İspanya, dünyanın önemli bir turizm ülkesidir. Ülke ekonomisinde önemli bir yere sahip olan turizm, bu dili öğrenmek isteyenler için de çekici birçok meslek dalını içinde barındırır. İspanyolca özel ders ile ilk adımı atmanızın ardından, Madrid ya da diğer şehirler harika birer pratik alanı olacaktır.

 

İspanyolcayı özel ders ile öğrenin

Şüphesiz herkesin farklı öğrenme yetileri vardır. Ancak bu yetilerin gelişmesi ve dilinizin ilerlemesi için doğru bir eğitim kurumu ve elbette öğretmenlerle bir arada olmanız gerekir ki bu da, amaç ve hedeflerinizle yakından ilgilidir. Eğer amacınız turizm alanında mesleki bir ilerleme göstermekse, eğitiminizi de bu şekilde yönlendirmelisiniz. İspanyolca özel ders İstanbul, birebir eğitim yöntemi ile en temel gramer ve bilgi akışını size sağlayacaktır. Size uygun eğitim materyalleri ve teknolojik olarak tam donanımlı ve konforlu  sınıflarda, iş ya da okul programınıza göre ders saatlerinizi ayarlayabilirsiniz. İspanyolcayı ikinci dil olarak öğrenmeyi hedefliyorsanız eğer, öğretmeninizi iki ya da daha fazla dili biliyor olması ayrıcalıklı bir eğitim almanıza yardımcı olacaktır. Böylece bir yandan yeni bir dili öğrenir veya geliştirirken diğer taraftan İngilizce pratik yapma şansınız olacaktır. Bununla birlikte İspanyolca seviye belirleme sınavlarına hazırlanmak için özel eğitim programlarına da katılabilirsiniz.

 

 

 

Scroll to Top