HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İSPANYOLCA KURS SEÇENEKLERİMİZ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İSPANYOLCA KURS SEÇENEKLERİMİZ

Dil öğrenmek her yaştan insan tarafından, yaşamlarının istedikleri bir zaman diliminde yapılabilir. Yedi yaş ve üzeri ya da altı çocuklardan, elli eltmış yaşlarındaki olgun kişilere kadar, arzu edilmesi durumunda dil öğrenmek mümkündür. Günümüzde, dünyanın hızla küreselleşmesi ile artık dil öğrenimine olan ilgi de artmıştır. Bu nedenle, dil okulumuzda her zaman en modern teknikleri uygulayarak, size dil eğitimini mükemmel yapmaya çalışmaktayız. Birçok dili size modern tekniklerle öğretmeyi amaçlamaktayız. Buna dünyanın en yaygın konuşulan 3. dili olan İspanyolca da dahildir. SDM Dil Okulumuzda, İspanyolca dilini hem yabancı eğitmenlerden, hem de Türk eğitimcilerimizden alacaksınız.

İstanbul da çeşitli şubelerimizde bulunan eğitim kurumlarımızdan yararlanabilirsiniz. İspanyolca özel ders Sarıyer, İspanyolca özel ders Kağıthane ve diğer şubelerimizden özel ders seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Özel derslerimizde sizin özelliklerinize uygun olarak ders uygulaması planlanarak gerçekleştirilmektedir. Nelerelerde eksik olduğunuz saptanmakta, öğrenme hızınıza göre planlama yapılmaktadır. Özel derslerimizde öğrencimiz ile eğitim planlama birimimiz görüşmekte ve en uygun ders saatleri, saptanmaktadır. Bu konuda detaylı bilgiyi https://sdm.com.tr/ linkimizden alabilirsiniz.

Sınıf sistemimizde ise maksimum dört kişilik sınıflarda eğitim sağlanmaktadır. Bu şekilde az kişilerle yapılan eğitim de zaten özel ders kalitesinde olmaktadır. İspanyolcayı hem gramer, hem konuşma, hem yazma noktasında mükemmel öğrenmek için, uygun fiyatlarla eğitim sunduğumuz kurumumuzda sizleri bekliyoruz.

Scroll to Top