HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İspanyolca  Dil Eğitimi

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Daha geniş bir sosyokültürel yapı içerisinde var olabilmek için Anadil dışında başka dillere de sahip olmanın seçenek değil zorunluluk olduğu bir dönemdeyiz. İngilizce konuşmak çok değerli ama tek başına yeterli değil. Belki eğitim hayatınızda henüz daha kimse sizlere İspanyolca öğren, İspanyolca kursuna git, Türkçe yetmez, İspanyolca öğrenmeden olmaz, iş bulmakta zorlanırsın demedi ama çok yakında diyecek.

Global şirketler artık Türkçe iş ilanı yayınlamıyor. Türkiye’den bünyelerine katacakları yeni ekip arkadaşlarının İngilizceyi zaten konuşabilmesi, yetenekler kısmında ise başka bir dile daha hakim olması bekleniyor. Mülakatlar,  iş İngilizcesi jargon ve kelime bilgisine odaklanılarak gerçekleştiriliyor. Bu noktada karşımıza en stratejik hangi yabancı dili öğrenmeliyim sorusu çıkıyor.

İspanyolca 20 den fazla ülkenin resmi dili ve Dünya’da, İspanyolca konuşanların sayısı her geçen gün katlanarak artıyor. Bu sebeple tüm uluslararası şirketler için, İspanyolca bilen çalışanın ticari değeri çok yüksek. Bir çok şirket Latin dillerini artık zorunlu nitelik olarak aramaya başladı bile. Yeni iş olanakları ve başlangıçlar için İspanyolca kursu mükemmel bir seçenek niteliğinde.

İspanyolca, öğrenme süreci açısından da oldukça çekici bir dil. Dilin yapısı gereği İspanyolca özel ders alınarak çok hızlı sonuçlar alabiliyor öğrenciler. Hem Rusça ya da Çince gibi Latin alfabesi dışında bir alfabe öğrenmenize gerek yok, hem de İspanyolca kursu alarak kendini B1 seviyelerine getiren öğrenci, CV’sine bu dil ailesinden olan İtalyanca’yı da rahatlıkla yazabiliyor. İngilizce ile benzer kelime sayısı oldukça fazla. Fonetik olarak sıcak ve motivasyonu oldukça yüksek bir dil. Kişi dinlediğini, aksanın kolay oluşundan ve zor gırtlak sesleri barındırmadığından rahatlıkla kopyalayabiliyor. İspanyolca’ya bire bir özel dersler ile kısa süre maruz kalan öğrenci, dilin en büyük motivasyonu olan İspanyolca konuşma yeteneğine diğer dillerden çok daha kolay ulaşıyor.

Önceliğiniz bir dili gramatik olarak öğrenmek yerine İspanyolca konuşabilmek ise ,grup dersleri ile matematiksel olarak yeterli konuşma pratiği yapabilmek pek mümkün değil. Ancak bire bir yabancı bir öğretmen ile özel ders sürecinize başladığınızda, İspanyolca özel dersi almanın ayrıcalıklarını çok hızlı fark etmeye başlayacaksınız. Sizlerin müsaitliğine uygun hazırlanan özel İspanyolca derslerinize amaca yönelik hızlıca başlayabilmek için sizleri Özel derste Türkiye’nin en iyi yabancı dil kursu olan SDM Dil okullarına davet ediyoruz. SDM Dil Okulu olarak bünyemizdeki  dilden sadece biri olan İspanyolcayı, profesyonel öğretmenlerimiz, uzman kadromuz ve tamamen bireysel hazırlanmış öğrenme yöntemleri ve birebir sınıflarımızla, sizlere en kısa sürede en verimli şekilde öğretiyoruz. Size özel birebir kapsül sınıflarımızda, yine size özel program ve müfredatımızla sizler de İspanyolcayı anadiliniz gibi konuşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin!

https://sdm.com.tr/ispanyolca-kursu/ adresinden detaylı bilgi alabilir,
https://sdm.com.tr/ispanyolca-seviye-tespit-sinavi/ adresinden İspanyolca seviyenizi hızlıca öğrenebilirsiniz!

SDM Dil Okulu sosyal medya hesaplarından bizi takip edin!

Instagram – @sdmdilokulu
Youtube – @sdmdilokulu

Scroll to Top