İNGİLİZCE ÖĞRENMEDE FİYAT UYGUNLUĞU İLE ÖĞRENME KALİTESİ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İNGİLİZCE ÖĞRENMEDE FİYAT UYGUNLUĞU İLE ÖĞRENME KALİTESİ

Günümüzün yaşam koşullarında iş olanaklarından ileri düzeyde bir geliri elde edebilmek adına gerekli olan kariyer başarında, yabancı dil kullanımı önemli bir çizgide yer almaktadır. Dünya genelinde ikinci dil olarak kullanılan İngilizce tercihi, öğrenme ihtiyacını yüksek oranda doğurmaktadır. Bu ihtiyacı bireyin tek başına sahip olma zorluğu karşında kurs kavramı adı altında kapsamlı bir eğitim sunulmaktadır. Eğitimde tercih edilen tüm branşlarda İngilizce dilinin kullanımı gerekli olması bu ihtiyacı arttırmaktadır. Tercih edilen Sdm Language School ile İngilizce dili öğrenme kusursuzluğu sonucunda, İngilizce özel ders vermek istiyorum talepleri rahatlıkla yerine getirilmektedir.

Zorunluluk haline gelen İngilizce yabancı dili, sosyal olarak değişimi ve gelişimi destekleyerek farklı bakış açılarıyla zengin bir paylaşımın, kültürlerle buluşmasını ve getiri sunmasını sağlamaktadır. Bu nedenle www.sdm.com.tr amaç, hedef ve sonuca odaklı çalışma sistemiyle kalabalık gruplardan uzak, öğrenme hızını arttıran bir yaklaşımla birebir eğitim kalitesini bireylere sunmaktadır. Her bireyin öğrenme tarzı ve hızı farklılıklarını gözeterek kur sistemi içerisinde seviye olarak aynı noktada yer alan bireylerle yola çıkarak, hata payını minimuma indirip, dez avantajları avantaja İngilizce özel ders ücretleri pahalımı düşüncelerinden uzak dönüştürmektedir.

Eğitimcilerin bilgi birikimlerinin maksimum olması, formasyon eşliğinde yer edinmesi dışında İngilizce özel ders fiyatları kolaylığıyla yabancı eğitimcilerin sunulması farklılığı verimde kaliteyi ön plana taşımaktadır.

}
Scroll to Top
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI