HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI
ingilizce-kursu

Formunuz Alındı! En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceğiz.

İngilizce Öğrenmek
SDM ile Artık Çok Kolay!

Alanında uzman öğretmenlerimiz, özelleştirilmiş İngilizce kursları ve yenilikçi öğretim yöntemlerimizle, İngilizce öğrenmek her seviyedeki öğrenci için daha kolay hale geliyor. SDM Dil Okulu’nun İngilizce öğrenme programı, gerçek hayatta kullanabileceğiniz pratik İngilizce becerilerini öğrenmenizi sağlar ve İngilizce dilinde kendinizi güvenle ifade etmenize yardımcı olur. Bugün SDM Dil Okulu’na katılarak, İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarabilir ve İngilizce yolculuğunuzda bizimle birlikte ilerleyebilirsiniz.

İstanbul'un En Köklü Dil Okulu İle Tanışın

Bugün, SDM Dil Okulu olarak, her yaştan öğrencimize kaliteli ve verimli İngilizce eğitimi sunmaktan gurur duyuyoruz. Öğrencilerimizin yaşlarına, seviyelerine ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş İngilizce kurslarımız, her öğrencinin hedeflerine ulaşmasını sağlıyor. Yıllardır süren deneyimimiz, bize farklı yaş gruplarından öğrencilerimize nasıl yaklaşılması gerektiği konusunda derin bir bilgi birikimi kazandırdı.

SDM ile İngilizce öğrenen öğrencilerimiz, dil öğrenme sürecinde yalnız olmadıklarını bilirler. Uzman öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin her adımında onlara rehberlik eder ve İngilizce dilinde kendilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Siz de bugün bizimle birlikte İngilizce öğrenme yolculuğunuza başlayabilir ve kendinizi dil konusunda daha özgüvenli hissedebilirsiniz.

Her Eğitim Seviyesi İçin Buradayız

arapça-kursu

İlköğretim Öğrencileri İçin İngilizce Kursu

lise-ingilizce-kursu

Lise Öğrencileri İçin İngilizce Kursu

üniversite-ingilizce-kursu

Üniversite Öğrencileri İçin İngilizce Kursu

İster ilköğretim öğrencisi olun, ister lise ya da üniversite öğrencisi, SDM Dil Okulu’nda sizin için uygun bir İngilizce kursu mutlaka mevcut. İlköğretim öğrencilerimiz için, İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak özel kurslar sunuyoruz. Lise öğrencilerimize, sınavlarda başarılı olmalarına ve yurt dışı üniversitelerde eğitim almalarına yardımcı olacak İngilizce kursları sunuyoruz. Üniversite öğrencilerimiz ise, iş hayatlarına hazırlanmalarına yardımcı olacak özel İngilizce kurslarına katılabilirler.

Genel İngilizce Kursu

İngilizce seviyenizi keşfettikten sonra en iyi şekilde planlanmış eğitiminiz ile yeni hayatınıza başlayın.

İş İngilizcesi Eğitimi

Mesleki İngilizce olarak da bilinen iş İngilizcesi eğitimi ile kariyerinizi bir sonraki aşamaya taşıyın.

Akıcı İngilizce Konuşma Eğitimi

İngilizcenizi pratiklerle ve verimli eğitimlerle güçlendirerek akıcı bir şekilde konuşun. 

SDM ile Dilediğiniz Dili En Kolay ve Verimli Şekilde Öğrenin

Scroll to Top