HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İngilizce kursu fiyatları 2020

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

Yeni bir dil eğitiminin ilk adımı öğrenme merakı ve ilgisidir. İlkokul çağımızdan bu yana hayatımıza giren İngilizce zor bir ders olmakla birlikte çoğu zaman ilgi ve merakımızı çekmeyi başarmıştır. Bunun temel nedeni ise etrafımızın İngilizce ile çevrili olmasıdır. İngilizce ders kitapları, sözlükler, kurslar, kitaplar, filmler, şarkılar hatta yemek menüleri! Tüm bunların İngilizce bilgimize katkı sağladığı kesin… Bununla birlikte İngilizce bilgimizi bir adım daha ileriye götürmek için çok daha sistemli bir programa ihtiyacımız var.

 

İngilizce kursu fiyatları 2020 ile dil eğitiminize yeni bir başlangıç yapabilir ve verimli bir sürece ilk adımınızı atabilirsiniz.

 

Sistemli bir eğitim için İngilizce kursu

İngilizce eğitiminde sizi başarıya götürecek olan en doğru yol, sistemli bir çalışma programıdır. Gelişen teknoloji dil eğitiminde de birçok farklı biçimlerin ortaya çıkmasını sağladı ve sağlamaya devam ediyor. Online eğitimin ya da sesli kitaplar gibi materyallerin İngilizce eğitime katkısı yadsınamaz. İnternet ortamındaki birçok dil eğitimi programı da yeni bir dil öğrenmek isteyenlere iyi avantajlar sunuyor. Bununla birlikte klasik eğitimin faydası ya da başlangıçtaki gerekliliği de son derece önemli, çünkü temel gramer eğitimi İngilizcenin her şeyi demek! Tıpkı yüksek bir binanın sağlam bir temele dayanması zorunluluğu gibi. İngilizce kursu fiyatları 2020, bu temel eğitimi alabileceğiniz en yararlı sistemlerden birisi olarak ön plana çıkıyor.

 

İngilizce kursu eğitimi genellikle klasik bir çalışma programı olarak düşünülür ya da uygulanır. Oysa günümüzün değişen teknolojik koşulları, klasik kurs eğitimine de çeşitli olanaklar sunmaktadır. İngilizce kursu fiyatları 2020, bu imkânları öğrencinin en iyi şekilde kullanabilmesini sağlar. Kursta öncelik her zaman ana dili ile eğitim üzerine kuruludur. Öğrenciler, ana dili İngilizce olan eğitmenlerle birlikte derslerini sürdürürler. Böylece İngilizce eğitiminde ilk önemli şart da yerine getirilmiş olur. Ana dilinden İngilizce eğitimi çok daha köklü bir çalışma sağlayacaktır.

 

Birebir metodu

İngilizce kursu fiyatları 2020, birebir İngilizce eğitim metodunu uygulamaktadır. Öğrenci-öğretmen diyaloguna dayalı olan bu program sayesinde tüm dersler boyunca öğrenci İngilizce dilini konuşmaktadır. Başlangıç seviyesine uygun olarak sürdürülen birebir İngilizce metodu ile konuşma, anlama, dinleme ve kavrama yetenekleri geliştirilmektedir. İngilizce dil bilgisi eğitiminde son derece önemli olan bu beceriler, birebir öğrenme metodu ile hızla ilerlemekte ve verimli bir kurs süreci geçirilmesi sağlanmaktadır.

 

Siz de İngilizce dil bilginizi, meslek ya da kariyer hedefleriniz doğrultusunda geliştirebilir ve çok daha hızlı bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz. İngilizce kursu fiyatları 2020 hakkında istediğiniz her an danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Scroll to Top