HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İngilizce kursu fiyatları 2016

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Uygun İngilizce kursu fiyatları 2016 yılında da sizlerle

Değişen hayat koşullarıyla birlikte etrafımızda gördüğümüz her şeyin fiyatları yıldan yıla farklılık göstermektedir. Doların yükselip inmesi, euronun farklı seyirler gösterebilmesi özellikle yabancı hocalarla etkileşim içinde olan kurslar için dezavantaj olabiliyor. Birçok birey de buna bağlı olarak kurs tercihini değiştirebiliyor. Yani yıldan yıla değişen fiyatlar bireylerin kurs seçimlerini etkiliyor.

İngilizce kursu fiyatları 2016 yılında önceki yıllara göre farklılık gösterecektir. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik zorluklar ve buhranlar kurslar için müşteri potansiyeli yönünden tehlike arz edebiliyor. Bireyler kurslara maddi kaynak ayırma konusunda cimri davranabiliyor ve yabancı dilin gerekliliğini görmezden gelebiliyorlar.
İngilizce kursu fiyatları 2016 da bazı kurslar kampanya ya da indirim adı altında fiyat azaltmasına gittiğini iddia ediyor. Evet fiyatlarda azalma olsa dahi kursun içeriği değişiyor. Bu da müşterilerin kaliteli yabancı dil almasını uygunsuz ve verimsiz hale getiriyor. Yabancı dil kurslarının en büyük oyunu olarak görülen bu duruma düşen kişi sayısı oldukça fazla. Bu durumlara düşmemeniz için sitemiz iletişim adresinden bize ulaşarak ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

İngilizce kursu fiyatları 2016 yılında yine en avantajlı olarak sizleri düşünerek uygulanmaya devam ediyor. Maddi zorluklar, ekonomik krizler şöyle dursun siz değerli müşterilerimizin bunu en az hissetmesi için gerek kampanyalar olsun gerek indirimler olsun tam size göre! Bunun için https://sdm.com.tr/  sitemize göz atmanız ve kampanyalar,indirimler, fiyatlar hakkında iletişime geçmeniz yeterli.

Scroll to Top