İNGİLİZCE KURSU ARIYORUM

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

ingilizce Kursu Arayanlar

 

 İngilizcenin varolan önemini büyükten küçüğe bilmeyen kalmamıştır heralde.Sadece önemli olduğunu bilmenin yetmediği gibi onu en iyi şekilde öğrenip geliştirmemiz de gerekmez mi?

Artık üniversite mezunu olmakta maalesef ki yetmiyor.Çoğalan nüfus ve bununla beraber artan mezun sayısı,iş verenleri bireylerin arasında seçici olmaya zorluyor.Bu da iş arayışı içinde olan bireylerin kendilerini geliştirip farkındalık yaratarak bir adım önde olmaları zorunluluğunu ortaya koymaktadır.Kısacası artık yaş farketmeksizin herkesin ihtiyacı oldu artık ingilizce..Ortaya çıkan yabancı dile mevcut ihtiyaç duyan kesimin fazlalığıda çeşitli çeşitli dil öğreten kurumlarını karşımıza çıkarmaktadır.

ingilizce öğrenmek istiyorum.Ama o kadar çok yer var ki…”

İstanbul büyük bir yer..Talebe karşı sayısı fazlalaşan kurumlarda çoğunlukla burada yer almaktadır. Fakat merkezi yerleri görmemezlikten gelemeyiz.Mesela şişli gibi.. Bölgesel ve merkezi bir yapısı,ulaşımda odak nokta ve yaşam merkezi oluşu ile şişlide ingilizce kursunun çok fazla olması kadar normal birşey yoktur değil mi?

Bu kadar çok kurs varken doğru seçim nasıl yapabilirim?”

Herkes eğitimini tam,gerçekçi,güçlü ve doğru bir şekilde almak ister.Kurumun sözlerinde durması kadar da güzel birşey yoktur.Fakat her kursa gittiğinizde herkes kendisi için güzel şeylerden bahsetmez mi? Keşke herkes verdiği vaadleri yerine getirebilse ama değil mi …

Geçenlerde şişlideydim.Tam anlamıyla öğrenmek ve zaman kaybetmeden bir şekilde hemen yol almak isteyenler için biraz araştırma yapmadım değil.Ee işin sonucunda hüsrana uğramakta var.Ben meydanda ‘ingilizce kursu arıyorum.’,’ingilizce öğrenmek istiyorum’ diye bağırsam kaç kişi,kaç satıcı çullanır üstüme siz düşünün 🙂 İşte asıl nokta da burası.Önemli olan kendi varolan kursuna kayıt ettirmek,kayıt ettirene kadar vaad vermek ondan sonra ne halin varsa gör be deyip çekip gitmek değil.Asıl önemli olan en başta kendi bünyesindeki eğitime güvenerek onun arkasında durup,yeniliklere açık bir şekilde çağa ayak uydurup kendisini geliştirerek bunu kendi alanında uzman eğitimciler ile öğrencilerine aktarmaktır.

Şunu gördüm ki ingilizce öğrenmek için artık kalabalık sınıf ortamları kalmadı.Yani hala var fakat öğrenci artık bunu seçmeye zorunlu değil.Çünkü vakit kaybını önlemez.Daha iyi anlamak,kendini en iyi biçimde ifade etmek için artık birebir eğitim var.Birebir eğitimlerde hocaların ders saatleri gerçekten bazen dudak uçuklatıcak şekilde pahalı.Fakat denk geldim,araştırdım ve gözlemlediğim kadarıyla şişlideki ingilizce kurslarının içersinde SDM Dil Kursunda birebir eğitim veren bir kurum.Bu tarz eğitimlerdeki ders fiyatının pahalılığı haricinde,grup saati fiyatına öğretmenle birebir eğitim şansı veriyor. Aynı zamanda yabancı hoca avantajıyla da öğrenciye hem ingilizceyi gerçek telafuzlarıyla öğrenmeyi hem de konuşarak tam anlamıyla anlamayı ve teorik olarak gramer yapısının yanısıra kendisini ifade etmeyi amaçlamaktadır.Ve bunu başarmaktadırda. Kendi öğrenme hızınızda,kendi hedeflerinize uygun ve kendi belirleyeceğiniz yoğunluktaki programla vakit kaybetmeden en iyi şekilde ingilizce öğrenmektesiniz.

Sizlerde seçimlerinizde doğru kararı verin.. Ve SDM Dil Kursunu seçin..

 

}
Scroll to Top
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI