HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İNGİLİZCE EĞİTİMİNDE BİREYE ÖZEL PROGRAMLAR

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İNGİLİZCE EĞİTİMİNDE BİREYE ÖZEL PROGRAMLAR

İngilizce öğrenme ihtiyaçlarına günümüzde popüler olarak tercih edilen yabancı dil kursları arasında kusursuz bir eğitimi, bilgi birikimi yüksek olan eğitmenlerle sunan Sdm Language School, bireye en uygun program alternatifleriyle öğrenme kalitesini www.sdm.com.tr aracılığıyla da sunmaktadır. Gelişen teknolojinin tüm olanaklarını bünyesinde eksiksiz olarak barındıran güçlü kurum, konforlu bir eğitim süreci ile elde edilmek istenilen öğrenme verimliliğini görsel ve işitsel materyaller eşliğinde maksimuma taşırken, İngilizce kursu ücretleri de uygun fiyat avantajlarıyla sunmaktadır.

İngilizce kurs tavsiye edinilmesinde öncü bir konumda yer alan kurum, bireylere sunduğu eğitimi en az haftada 3 saatlik eğitimlerle başlatmaktadır. Yapılan çalışmalar sonucunda aylık olarak elde edilen rapor, öğrencilere sunularak, süreç boyunca eğitim danışmanlarıyla rehberlik hizmeti verilmektedir. Tecrübeli eğitmenler dışında yabancı eğitmenlere de yer veren kurum, Akademik İngilizceyle, İş İngilizce isteklerine de cevap sunmaktadır. Birebir öğrenme noktasında doğru bir eğitimin elde edilmesi amacıyla Sdm Language School, spesifik konularda bireylere gerekli süreci tanımaktadır. İngilizce dil öğreniminde gerek duyulan her süreç geniş zamana odaklı programlar eşliğinde sunulması nedeniyle, dilin bütününe hâkim bir şekilde konuşarak öğrenilmesi sağlanılmaktadır.

Bireylerle kurulan güçlü iletişim kalitesi ile eğitim, iş, özel hayat dışında yaşam kriterleri dikkate alınarak en uygun İngilizce kurs fiyatları istanbul tercihleri, kusursuz bir başarının elde edilmesi amacıyla program eşliğinde uygulanmaktadır.

Scroll to Top