HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İngilizce dil kursu İstanbul

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

Yeni bir başlangıç için hiçbir zaman geç değildir. Özellikle de söz konusu olan eğitim olduğunda! Yabancı dil eğitimimizi çoğu zaman tamamlamakta zorlanırız. Bunun birçok nedeni vardır; iş yoğunluğu, zamansızlık, ödevleri ya da tekrarları yapmak için motivasyon eksikliği, bütçe ve en önemlisi doğru İngilizce kursunu bulamamak! Oysa İngilizce eğitimi hayatımızın bir parçası olmalıdır. Ancak bu şekilde iyi derece İngilizce öğrenebilir ve kariyerimizde başarılı olabiliriz. Peki, İngilizceyi hayatımızın odak noktasına yerleştirmek için ne ya da neler yapmalıyız? Bu önemli sorunun ilk cevabı şüphesiz İngilizce dil kursu İstanbul olacaktır.

 

Yeni bir dil öğrenmek!

Yeni bir dil öğrenmek için pek çok yöntem olduğunu artık herkes biliyor. Teknolojinin akıllı cep telefonlarımıza kadar ulaştırdığı eğitim olanakları oldukça çekici… Ancak temel dil eğitimin hala önemini ve gereğini koruyor. Aslında az önce sorduğumuz sorunun ilk yanıtı da bu iki cümlede gizli! İngilizce dil kursu İstanbul, yeni bir başlangıç için ilk adım… İkinci adım ise İngilizce ya da öğrenmek istediğimiz diğer dili hayatımızın bir parçası haline getirmek… Bu durumda akıllıca bir plan yeni bir dili çok daha kolay öğrenmemizi sağlayabilir.

Meslek ve akademik kariyerinizde daha da ilerlemek, iş toplantılarına katılmak, buluşlarınızı harika sunumlarla aktarmak ya da yurt dışı gezinizi çok daha keyifli bir hale dönüştürmek için çok temel bir gereksinime ihtiyacınız var: İngilizce konuşmak! İşte bunun için her şeyden önce temel eğitimi çok iyi alabileceğiniz bir kurs bulmalı ve hiç zaman kaybetmeden derslerinize başlamalısınız. Birçok dil kursu öğrencilere onlarca vaatlerde bulunur. Ancak İngilizce dil kursu İstanbul diğerlerine göre birebir eğitim modeli ile size çok daha köklü ve yoğun bir eğitim sunacaktır. Bunun temel nedeni öğretmeninizin ana dilinin İngilizce olmasının yanı sıra diyaloglarınızın da tamamen hedef dilinizle kurulmasıdır. Yabancı dil seviyenizi her ne olursa olsun hedef dilinizle kuracağınız her cümle sizi bir adım ileriye taşıyacaktır. Daha da ötesinde ilgi ve mesleki alanlarınıza göre eğitiminizi yönlendirebilir, öğretmeninizle sizi motive eden materyalleri kullanarak derslerinizi yapabilirsiniz.  İngilizce öğretmeninizle birlikte okuyabilir, herhangi bir video dersini izleyebilir, müzik dinleyebilir ve bol bol konuşabilirsiniz. Tüm bunlar İngilizce dil kursu İstanbul ile temel eğitiminizi güçlendirecektir.

Yabancı dili hayatınızın bir parçası haline getirmek ise tamamen sizin elinizde… Teknolojinin imkânlarından yararlanarak akıllı telefonlarınızla pek çok podcast’i dinleyebilir ve pratiğinizi artırabilirsiniz. Unutmayın ne kadar çok pratik o kadar iyi bir eğitim demektir. İngilizce dil kursu İstanbul ise amaç ve hedeflerinize uygun olarak sizi istediğiniz noktaya taşıyacaktır.

 

Scroll to Top