2023 Fransızca Kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

2023 Fransızca Kursu

Dünya genelinde binlerce farklı dil kullanılmaktadır. Ancak en çok bilinen ve dünya genelinde yaygın olarak kullanılan diller kişilere çeşitli avantajlar sağlarlar. Bu dillerin başında da Fransızca gelmektedir. Fransızca Hint-Avrupa dil ailesinden gelen ve pek çok ülkede resmi dil olarak kabul edilen yaygın bir dildir. Avrupa Birliği tarafından resmi dil olarak kabul edilmiştir ve dünya genelinde yaklaşık olarak 200 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. 54 ülkede insanlar tarafından konuşulan Fransızca ülkemizde de pek çok kişi tarafından öğrenilmek istenilen dillerin başında gelir.

Fransızca öğrenmek birçok kişi tarafından zor olarak görülse de aslında öğrenilmesi zor bir dil değildir. Doğru bir eğitim yöntemi ve bilgili kişilerin yardımıyla kısa süre içerisinde Fransızcayı akıcı bir şekilde konuşabilir hale gelirsiniz. Bu nedenle de Fransızca öğrenmek isteyen kişiler Fransızca kursuyla mutlaka iletişime geçmelidir. Dil kursu sayesinde Fransızcayı daha kısa süre içerisinde daha doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz. Dil kurallarının doğru öğrenilmesi ve aktif olarak dili kullanabilmek çok önemlidir. Fransızca kursu tamamlandığında akıcı bir şekilde Fransızca konuşabiliyor olmanız hedeflenir.

Fransızca Kursu’nun Yararları

Fransızca Kursunun yararları oldukça fazladır. Dünya genelinde 29 ülkede resmi dil olarak kabul edilen ve 54 ülkede de 200 milyon kişiden fazla konuşulan bir dil olmasından dolayı akıcı bir şekilde Fransızca biliyor olmanız büyük avantajları da beraberinde getirir. Özellikle de Fransızca kursları sayesinde eğitmenler ile dili doğru bir şekilde öğrenmek hem dil kurallarını hem de günlük hayatta akıcı bir şekilde konuşabilmeniz sağlar. Bu sayede de hem eğitim hayatınızda hem de iş hayatınızda bu durum sizlere yararlar sağlamaya devam eder. Daha kısa süre içerisinde kalıcı bir öğrenme gerçekleştirebilmek için Fransızca kursları çok önemli bir yere sahiptir.

Fransızca Özel Ders

Fransızca dil yapısı olarak öğrenmesi çok zor olmayan ve kolaylıkla öğrenebileceğiniz bir dildir. Ancak her dilde olduğu gibi öğrenme sürecinin doğru bir şekilde ilerlemesi ve doğru kuralların öğrenilmesi çok önemlidir. Doğru bir süreç gerçekleştirilmesi durumunda yaklaşık olarak 3 ay gibi kısa bir süre içerisinde Fransızcayı akıcı olarak konuşabilecek durumuna gelebilirsiniz. Bunun içinde dil öğrenmek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği yöntemlerden bir tanesi Fransızca özel ders olanaklarıdır. Özel derslerin bire bir olarak alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler tarafından gerçekleştiriliyor olması çok daha kısa süre içerisinde dili öğrenmeyi sağlar. Aynı zamanda da eğitmenlerin ana dil seviyesinde Fransızca konuşması sizinde onlarla bire bir pratik yaparak akıcı bir şekilde dili konuşabilmenizi sağlar. Ayrıca kişiye özel olarak kullanılan materyaller ve kişiye özel olarak yapılan ders programları da öğrencilerin çok daha verimli bir eğitim süreci geçirmelerine yardımcı olur. bu nedenle kısa süre içerisinde akıcı bir şekilde Fransızca konuşmak ve kalıcı bir öğrenme gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka Fransızca özel ders imkanlarından yararlanmalısınız.

Fransızca kursu Bakırköy

Fransızca kursu Bakırköy, Fransızca kursu Üsküdar, Fransızca kursu Pendik, Şişli, Taksim, Sarıyer, Mecidiyeköy, Kadıköy, Bostancı, Maltepe ve İstanbul’un diğer bölgelerinden yoğun olarak katılımın olduğu SDM Dil Okulu’nda bireye özel hazırlanan programlarda dili tanıma süreci, günlük yaşamda konuşma, temel dil bilgisi ve dil yapısına hâkim olma ve dilin anadil seviyesinde tamamlanması sağlanmaktadır. Fransızca dil eğitimi videoları ve ders kitapları öğrencilerimizin derse katılımını artırmakta ve böylece eğitim motivasyonlarını yükseltmektedir.

 

Delf / Dalf Sınavları

Delf / Dalf sınavları, Fransızca bilgisini ölçme sınavlarıdır. Fransızca bildiğinizi kanıtlayan, uluslararası geçerliliği olan belgeler bu sınavlarla alınır. Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı normlarına göre düzenlenen, her biri birbirinden farklı ve her biri 6 Çerçeve Programlarından birine uygun düşen diplomalar sunmaktadır.

Fransızca seviyenizi ücretsiz ölçmek İçin  Tıklayınız.

Fransızca Kursu Eğitim Videosu

Fransızca Kursu 2023

Fransızca Kursu Eğitim Takvimi

Fransızca kursu takviminizi, eğitim danışmanlarımızla birlikte iş ya da okul programınıza göre belirleyebilirsiniz.

Detaylar için 0212 233 09 99 Pbx    

Online Fransızca kursu kayıtlarımız başlamıştır. Detaylı Bilgi için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirisniz.

}
Scroll to Top
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI