HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

FRANSIZCA HARBİYE VE KURTULUŞ ÖZEL DİL KURSLARIMIZ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

FRANSIZCA HARBİYE VE KURTULUŞ ÖZEL DİL KURSLARIMIZ

Fransızca dünyanın İngilizce den sonra en yaygın konuşulan dilidir. Dünya genelinde, Frankofon olarak tabir edilen yirmiye yakın ülkede ve birkaç kıtada dil konuşulmaktadır. Son derece akıcı ve zarif bir dil olan Fransızcayı bilmek aynı zamanda önemli bir ayrıcalıktır. Fransız öğrenmek dilin kendine has özellikleri nedeniyle, kaliteli ve uzman bir elden dil eğitimi almadığınız sürece zor olabilir. İstanbul da 1994 yılından bu yana kişilerin öğrenme yetilerine göre dil eğitimi programı uygulayan kurumumuzda, dili mükemmel şekilde öğrenebilirsiniz. İstanbul un çeşitli ilçe ve semtlerimizde şubelerimiz bulunmaktadır. Bİr başka deyişle siz bizim değil, adeta biz sizin ayağınıza geliyoruz.

Özel ders uygulamalarımızla eğitmenle birebir ders alabilirsiniz. Bunun yanında, sınıf sistemimizde ise 2 veya 4 öğrenciden oluşan sınıflarımızda, kaliteli bir özel ders havasında ve inter aktif şekilde eğitimlerimiz verilmektedir. İstanbul da Fransızca özel ders Harbiye ve Fransızca özel ders Kurtuluş hizmetlerimizle ve birçok diğer ilçemizde özel ders çalışmalarımızla sizlerleyiz. Eğitmen kadromuz, öğretmen vasfını başarıyla kazanmış, diplomalı Türk ve yabancı ekibimizden oluşmaktadır. Fransızca dilini öğrenirken, konuşmanızın da akıcı olması için sizi eğitmenle inter aktif şekilde konuşmanızı sağlamaktayız. Bu şekilde hem gramer, hem de konuşma bilgisini kapsamlı şekilde öğreneceksiniz. Dili yazma ve okuma yeteneğiniz de yüksek olacaktır.

SDM Language School, SDM dil okulumuz hakkında detaylı bilgileri almak için sitemizden bağlantıya geçebilirsiniz. https://sdm.com.tr/ linkimizden bize direk şekilde ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top