HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Eskişehir İngilizce özel ders

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

İngilizce öğrenmenin püf noktaları nelerdir? Diğer bir deyişle, İngilizce bilginizi artırmak ve kısa sürede konuşma düzeyine ulaşmak için neler yapmanız gerekir? Her iki sorunun pek çok cevabı olabilir. Fakat her zaman tek bir doğru cevap vardır: Düzenli bir ders programı! Eskişehir İngilizce özel ders, birebir eğitim şekli ve ana dili İngilizce olan öğretmenleriyle en ideal eğitim programını sunmaktadır.

 

Birebir İngilizce ders programını seçin

Yeni bir dil öğrenmek, meslek ve akademik kariyerinizde hızla ilerlemenizi ve yeni çalışma alanları keşfetmenizi sağlayacaktır. İngilizce eğitiminiz ilerledikçe, ilgi alanlarınız da artacak ve yeteneklerinizi gün yüzüne çıkartarak, amaç ve hedeflerinize doğru ilerleyeceksiniz. Aslında bakarsanız tüm bunları gerçekleştirmek hiç de zor değil… Yapmanız gereken tek şey, iş ya da akademik alanınıza uygun bir kurs programı belirlemek. Doğru bir İngilizce ders programı, hayalinizdeki işe ya da mesleğe kavuşmanız için harika bir başlangıç olacaktır. Eskişehir İngilizce özel ders programı ile ilk adımı atabilir, amaç ve hedeflerinize yönelik olarak öğretmeninize danışabilir ve size uygun bir çizelge oluşturabilirsiniz. İngilizce seviyeniz hangi aşamada olursa olsun, birebir İngilizce dersleri ve takip edeceğiniz program gelişimizi hızlandıracaktır.

 

İngilizce pratiklerinizi artırın

Eskişehir İngilizce özel ders düzenli bir programa sahip olmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte evde, ofiste ya da hafta sonları zaman geçirdiğiniz kafeteryalarda kısa ama verimli İngilizce pratikler yapabilirsiniz. Örneğin ana dili İngilizce olan birkaç arkadaşınızla buluşabilir ya da iş toplantılarınız için gerekli olan yazılı metinler üzerine çalışabilirsiniz. Bir diğer pratik ise İngilizce deyimler üzerine çalışmaktır. İngilizce deyimler, İngilizce bilginizin artması ve diyaloglarınızın gelişmesi için son derece önemlidir. Günlük konuşmaların büyük bölümü deyimler ve ifadelerden oluşur ki, bu kalıpları öğrenmek yoğun bir şekilde pratik yapmak ve birebir İngilizce derslerine yoğunlaşmakla mümkündür. Eskişehir İngilizce özel ders, bu tür pratikler için son derece verimli bir programdır. Siz de ders boyunca öğrendiğiniz özel deyim ve ifadeleri ev ödevlerinizde çoğaltarak pratiğinizi artırabilirsiniz.  Eskişehir İngilizce özel ders programı birçok yeni deyim ve ifadeyi öğrenmenize katkı sağlayacaktır. Akıcı bir İngilizce konuşmak ve karşınızdakilerin diyaloglarını anlamak için deyim ve ifadeleri öğrenmeniz şarttır. Şurası bir gerçek ki, İngilizcede yüzlerce deyim ve ifade vardır. Elbette bunları bir anda öğrenmeniz ve kullanmanız mümkün değildir. Bu durumda adım adım ilerlemekte fayda vardır ki, İngilizce öğretmeninizle bu aşamaları takip edebilirsiniz.

 

Size uygun öğrenme yöntemlerini kullanın

İngilizce eğitimlerinde genellikle eksik kalan ya da öğrencilerin sıklıkla şikayet ettikleri konu, birebir konuşma pratiklerinin azlığıdır. Bu genel sorun, çoğu zaman eğitimin verimsiz ya da sonuçsuz kalmasına da neden olabilir. Eskişehir İngilizce özel ders programı bu sorunu aşmanızı ve konuşma yeteneğinizin hızla gelişmesini sağlar. İngilizce öğrenme yöntemleri arasında en fazla tercih edilen program olan birebir İngilizce ile, eğitim süreciniz boyunca öğretmeninizle İngilizce konuşabilir, pratiklerin yanı sıra seviyenize uygun olarak gramer derslerinizi de alabilirsiniz. Böylece bir yandan İngilizce deyim ve ifadeleri öğrenirken diğer yandan pratik yaparak gramer bilgilerinizi de geliştirebilirsiniz.

 

 

 

Scroll to Top