HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

EN KALİTELİ DİL KURSU

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

EN KALİTELİ DİL KURSU

İstanbul ‘ da farklı ülkelerden birçok insan bulunmaktadır. Bu yüzden yabancı arkadaşlarımız fazla sayıda olabilir. Onlarla anlaşmak içinde mutlaka yabancı dil bilmemiz gerekmektedir. Artık sadece bununla da değil iş hayatında da yabancı dil çok gerekli olduğu için mutlaka bilmemiz gerekmektedir. Ancak bugüne kadar aldığımız faydasız eğitimlerle bir türlü öğrenemediğimiz dili https://sdm.com.tr sitemize gelerek çok kısa sürelerde öğrenebilirsiniz. Dil kursu fiyatları İstanbul‘ a göre de oldukça uygundur. Eğitim kalitemize bakıldığında ise diğer kurslardan hiçbir farkı yoktur. Hatta artısı vardır.
İstanbul ‘ da bulunduğumuz için birçok yabancı hoca bünyemizde bulundurmaktayız. O yüzden eğitimi direk birinci kişiden o dili anadili olan birinden öğreneceksiniz. Böylelikle şiveyi daha güzel bir şekilde oturtacak ve gereksiz uzayan cümlelerden, gramer kalıplarından kurtulacaksınız. Dil kursu fiyatları İstanbul‘ da olmasına rağmen uygundur. Zaten bunu sitemize geldiğinizde fark edeceksiniz. Sitemizde kursumuzla alakalı her türlü bilgi bulunmaktadır.
Eğitim sitemimiz , hocalarımız, yapılan etkinlikler her şeyle alakalı ayrıntılı bilgi sitemizde mevcuttur. Sizde merak ettiğiniz her şeyi buradan öğrenebilir aklınıza takılanları da bizimle iletişime geçerek çözebilirsiniz. Dil kursu fiyatları İstanbul gibi bilgilerde sitemizde mevcuttur. Karar verirseniz ve daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz kursumuza gelerek hocalarla tanışma ve yüz yüze konuşma imkanı da yakalarsınız. Böylelikle dersin nasıl olacağını da önceden tahmin edersiniz.

Scroll to Top