EN İYİ ÜCRETLERLE İTALYANCA ÖZEL DERSLERİ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 EN İYİ ÜCRETLERLE İTALYANCA ÖZEL DERSLERİ

İtalyanca özel dersleri ücret olarak en uygun şekilde sizlere hizmet edebilmek için vardır. Birebir dil kursu için doğru yer doğru zaman doğru yöntemlerle sizler için deneyimli kadrolarımız mevcuttur.   http://www.sdm.com.tr// Sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Saat başı 44 TL den başlayan fiyatlarla en uygun ücretlendirme seçenekleriyle sizler için birçok avantaj bulunduran deneyimli kadromuzla en iyi eğitimi vermek birincil amaçlarımız arasındadır. Özel ders almak sadece bir şeyi bilmediğimiz zaman değil bilsek bile kendimizi daha da geliştireme bilmek yetiştirebilmek açısından oldukça önemli bir şeydir. Her yaşta herkesin alabileceği özel derslerle öğrenmekten asla vazgeçmeden kendimizi ve çocuklarımızı geliştirebiliriz.

Dil kursu eğitim programlarınızı yabancı dil eğitimden beklenti ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak eğitim planlama uzmanlarıyla oluşturur.  Eğitim programlarımız program hazırlama ve uyarlama konusunda on yılı aşkın deneyime sahip eğitim koordinatörleri tarafından eğitim beklenti ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde maksimum fayda sağlayabileceğiniz içerikle hazırlanır. Birebir eğitim sistemi sayesinde eğitim programınıza hedeflediğiniz tarihlerde başlar ve hedeflediğiniz süreler içerisinde programınızı tamamlarsınız. İtalyanca özel derslerimize Beşiktaş şubemizden de ulaşabilirsiniz.

Donanımlı eğitim kadrosu hedef dildeki gelişiminize katkıda bulunacak her türlü eğitim desteğini verirken eğitim programınızı devam ettirirken eğitim içeriği ve gelişiminiz doğrultusun da farklı eğitmenlerle programınızı sürdürme seçeneğine sahipsiniz. İtalyanca özel derslerimize taksim den de ulaşabilirsiniz.

}
Scroll to Top
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI