HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

En iyi İngilizce kursu 2019

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

İlköğretim çağımızdan bu yana hayatımızda olan İngilizce, iş ya da mesleğimizin de ayrılmaz bir parçasıdır. Aslında İngilizce her yerdedir… Bir öğle molasında, arkadaşlarımızla buluştuğumuz kafeteryanın menüsünde ya da yeni bir çift ayakkabı almak için altını üstüne getirdiğimiz AVM’lerin reklam broşürlerinde veya yeni trendleri takip ettiğimiz akıllı telefonumuzun tuşlarında… Tüm bunlar ve çok daha fazlası İngilizce bilgimize katkıda bulunan faktörlerdir. Hatta çoğu zaman İngilizce alt yazılı izlediğimiz filmler, yeni kelimelerin yanı sıra pek çok diyalogu öğrenmemize yardımcı olur. Fakat yine de eksik olan bir şeyler vardır, çünkü iş toplantısında İngilizce konuşmamız gerektiğinde bir türlü istediğimiz cümleyi kuramaz ya da karşımızdakinin konuşmalarını anlayamayız. Birçok İngilizce kelime bilmemize, hatta hangi cümleleri kuracağımızı aklımızdan geçirmemize rağmen toplantı hiç de istediğimiz gibi geçmez. Bunun temel nedeni mesleki İngilizce ile günlük İngilizce arasındaki bazı nüans farklılıklarıdır. Yine de üzülmeyin! En İyi İngilizce kursu 2019, iş toplantılarınızda ihtiyacınız olan İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmeniz için size destek olmaya hazır!

 

Günlük İngilizce bilginizi geliştirin
Şüphesiz, günlük İngilizce ile mesleki İngilizce arasında bazı farklar vardır. Günlük İngilizce ile misafirlerinizi ağırlayabilir ya da harika bir İstanbul gezisinde onlara rehberlik yapabilirsiniz. Ancak toplantının ana konusunu oluşturan İngilizce sunumlar, mesleğinize dair İngilizceyi kelime ya da tabirleri bilmenizi gerektirir. Bununla birlikte, iş toplantıları ve benzeri durumlarda çok daha kibar bir dile ihtiyacınız vardır. Yine de tüm bunlar günlük İngilizce bilginizi geliştirmenizi engellememelidir. En iyi İngilizce kursu 2019, ihtiyacınız olan İngilizce konusunda uzman bir eğitim programıdır. Aslında, İngilizce eğitiminin basamak basamak ilerlediğini asla unutmayın… Bu durumda bazı basit cümleleri öğrenmek ve günlük İngilizce bilginizi geliştirmek size büyük katkı sağlayacaktır. İlk adımı en iyi İngilizce kursu 2019 ile atıp meslekli İngilizceye doğru yönelmek, konunuzda uzmanlaşarak kariyerinizde başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

 

Meslekli İngilizce bilginizi geliştirin
En iyi İngilizce kursu 2019, ihtiyacınız olan İngilizce için en ideal eğitim programlarından biridir. İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmak, anlamak ve iş ya da günlük hayatınızda kullanmak için ihtiyacınız olan temel, iyi bir gramer bilgisidir. Böylece, bir yandan günlük diyalogları öğrenir, yeni kelime dağarcığınızı geliştirir ve mesleki İngilizceye doğru hızla ilerlersiniz. İngilizce eğitiminde temel gramer bilgisi, hangi mesleki alanda çalışırsanız çalışın son derece önemlidir. İngilizcenizi sağlam bir temel üzerine kurmayı başarırsanız, mesleki İngilizceniz düşündüğünüzden çok daha hızlı gelişecektir ki bu da kariyer basamaklarını tırmanmanız için son derece önemlidir. Bu nedenle kurs eğitiminize başlamadan önce tercih edeceğiniz eğitim programı hakkında çok daha detaylı bilgiye sahip olmalı ya da iyi bir araştırma yapmalısınız.

 

En iyi İngilizce kursu 2019, temel gramer eğitiminin yanı sıra mesleki ya da akademik İngilizce bilginize de yoğun katkı sağlayan bir programdır. Program içeriği ve kapsadığı dersler hakkında eğitim danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Scroll to Top