EN HIZLI İSPANYOLCA ÖĞRENME YÖNTEMİ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

EN HIZLI İSPANYOLCA ÖĞRENME YÖNTEMİ

Küreselleşmenin hızla artması ve sınırların artık önemsiz hale gelmesi ile anadil dışında diller bilmek hızla önem kazanmaktadır. İngilizce gibi dünyada en çok konuşulan dilin dışında, Fransızca, İspanyolca vb. dillerin de bilinmesi de işverenler tarafından talep edilmekte ve artan uluslar arası ticaret ve ilişkilere bağlı olarak da birden çok dil bilen personeller işsiz kalmamaktadır.

İngilizceden sonra dünyada en çok talep gören bir diğer dil olan ispanyolca konuşma kursu hem birçok öğrenci hem de birçok birey tarafından tercih edilmekte, kişiler dil gelişimlerinde ve nitelikli personel olma yolunda birbirleriyle yarışmaktadır. SDM, 1994 yılından bu yana dil alanındaki kişisel gelişimlerinizi desteklemek adına, sizin yanınızda olmakta ve dil öğrenimini en faydalı şekilde gerçekleştirebilmeniz için çabalamaktadır. Turizm sektörü, ithalat ihracat sektörü vb. tüm sektörlerde ihtiyaç duyulan hızlı İspanyolca öğrenme teknikleri ve birebir özel ders uygulamaları ile Sizin Dil Merkezi, Şişli’de eğitim vermekte ve hem bireysel hem de kurumsal firmaların dil eksikliklerini tamamlamaya yardımcı olmaktadır.

Dünya standartlarında İngilizce bildiğinizin kanıtı olan TOEFL, YDS, TOEIC vb. kurslara da Sizin Dil Merkezi farkıyla hazırlanmanız, sınavları kazanmanızda etkili olacaktır.

Pratik İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Arapça vb. dünyanın en yaygın dillerinin eğitimini, SDM farkıyla alabilir ve sınırları aşarak dünyanın dört bir yanından kişilerle anlaşabilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal eğitimler dışında, çocuklarınıza İngilizceyi sevdirmek için de SDM, en etkili çözüm olacaktır. Yabancı eğitim kadrosu ile SDM, çocuklarınız için en eğlenceli, en keyifli eğitim tekniklerini kullanarak, bir oyun niteliğinde İngilizce öğrenmelerini sağlar. Eğitim kurumuyla ilgili tüm bilgilere ulaşabilmeniz ve online talep formu gönderebilmeniz için http://www.sdm.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Ara  02122330999 Pbx

}
Scroll to Top
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI