HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

DÜNYA DİLİ İNGİLİZCE ARTIK ANA DİLİNİZ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

DÜNYA DİLİ İNGİLİZCE ARTIK ANA DİLİNİZ

Dünya dili olarak kabul edilen frankofoni dil olan İngilizce, mesleğinizde hedeflerinize daha çabuk ulaşmanızı sağlayacak bir önemi sahiptir. Ayrıca günlük yaşamınızda sosyal hayatımızı zenginleştirebileceğimiz ve bilimsel araştırmalar yaparken sınırsız kaynaktan yararlanma imkânına sahip olabileceğiniz İngilizce eğitimini İngilizce kurs taksim olarak sağlamaktayız.

İngilizce kurs Beşiktaş dil öğrenmede en büyük problem olan konuşma ve yabancı dilde iletişim kurma becerilerini kazandırmayı amaç edinen bireysel, kurumsal, sınavlara yönelik, özel amaçlı kurslar gibi istenilen seviyede İngilizce eğitimini sağlarken, dil eğitimini bir bütün olarak elde alıp aktif olarak kullanmanızı sağlamaktadır. Günümüzde gerek meslek hayatında gerekse sosyal yaşamda karşımıza çıkan ikinci bir dil bilme artık zorunluluk haline gelmiştir. Dünya insanı olmanın en önemli şartları arasında yabancı dil bilme gerektiği bilinmektedir. İngilizce ile Almanca ve Fransızca dışında İspanyolca ile İtalyanca ve Rusça, Yunanca dilleri ile birlikte Yabancılar içinde Türkçe olmak üzere birçok dilde, dört temel dil becerisine göre kaliteli bir eğitim sağlayan www.sdm.com.tr  uzman kadrosuyla dil öğrenmeyi, dört beceriyi kazandırarak kolay ve keyifli bir hale getirmektedir.

İngilizceyi okuma, yazma, dinleme ve en önemlisi akıcı olarak konuşma yeteneğini kazanmanızda birebir eğitimler, grup çalışmaları ve amaca yönelik mesleki kurslarla desteklemek ve bunlara yönelik İngilizce kurs tavsiyeleri ile eğitiminizde amacınıza doğru yöntemlerle pratik olarak ulaşmanızı sağlamaktayız.

Scroll to Top