DİL EĞİTİMİNDE ALMANCA

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

DİL EĞİTİMİNDE ALMANCA

Pratik Almanca eğitimi dilin günlük hayattaki kullanımlarını, sık kullanılan temel yapılarını hafıza teknikleri ve kelime hazinesine geliştirmeye yönelik çalışmalar kullanılarak, kolay ve hızlı bir şekilde  www.sdm.com.tr   pratik Almanca kurslarıyla verilmektedir.

Bir dili öğrenmenin en etkili ve bireysel sonuçlar almak açısından en hızlı yollarından biri özel ders almaktır. Pratik olarak Almancayı kullanabilmek için dil ortamları yaratarak, dili hayatınıza entegre etmenizi ve böylece kalıcı eğitim sağlayarak, öğrencilerin özellikle konuşma alanında gelişmesini sağlayan Almanca özel ders Şişli hedeflere kısa sürede ulaşılmasını, zengin bir çatı altında sunduğu materyallerle destekleyerek sağlamaktadır.  Almanca dilini dört beceri üzerinde geliştirirken aktif kullanımı sağlayan sistemli bir dil eğitim bireylere sunmaktadır.

Almanca öğrenirken, başlangıç seviyesinden uluslar arası geçerli dil sınavlarına hazırlık seviyesine kadar her aşamada almanca eğitimi, özel dersler aracılığıyla bireyin ihtiyaçlarına ve özel öğrenme hızına göre programlanarak, sistemli bir gelişim programı çerçevesinde sağlanmaktadır. Özel ders ilanları arasında Almanca özel ders almak için seçeceğiniz kurumda eğitmenlerin deneyimi, kaliteli eğitim imkânları ve başarı sağlayacak eğitim-öğretim yöntemlerinin güncel olarak uygulanması önemlidir. Bu açıdan kurumumuz bünyesindeki uzman Türk ve yabancı eğitmenleri, her seviye özgü farklı ve güncel işitsel ve gerekli parçalarından olan görsel materyal kullanımları, bireyle birebir konuşma aktivitelerin yoğun olarak uygulanmasıyla, özel ders ilanları arasında öncü olarak tercih edilmektedir.

Scroll to Top
Scroll to Top