Bireysel Eğitim Dil Programları

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

 

BİREYSEL EĞİTİM DİL PROGRAMLARI

Bireysel Eğitim Programı, yabancı dil eğitiminden beklenti ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak eğitim planlama uzmanları tarafından oluşturulur. Bu eğitim programı doğrultusunda hem kaliteli hem de etkin bir eğitim almaya başlarsınız.

 

Bireysel Eğitim Programı birebir olarak gerçekleştirilir. Bu yöntem sayede öğrenme hızınıza ve hedeflerinize uygun yoğunlukta eğitim alırsınız.

 

Eğitim programlarınız, program hazırlama ve uyarlama konusunda on yılı aşkın deneyime sahip eğitim koordinatörleri tarafından, eğitim beklenti ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde, maksimum fayda sağlayabileceğiniz içerikle hazırlanır. Eğitim programınız süresince sürekli destek alabilir, eğitime başladıktan sonra da programınızı yeniden şekillendirebilirsiniz.

 

Birebir eğitim sistemi sayesinde eğitim programınıza hedeflediğiniz tarihlerde başlar ve hedeflediğiniz süreler içerisinde tamamlarsınız.

 

Eğitim koordinatörlerinin yanı sıra, eğitmenler tarafından da, sürekli olarak gelişim kontrolleri yapılarak, eğitim içeriği  tekrar gözden geçirilir ve gerektiğinde değişikliler yapılarak sizin ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize en etkin şekilde yanıt verecek hale getirilir.

 

Donanımlı eğitmen kadrosu, hedef dildeki gelişiminize katkıda bulunacak her türlü eğitim desteğini sunar. Bununla birlikte eğitim programınızı devam ettirirken, eğitim içeriği ve gelişiminiz doğrultusunda farklı eğitmenlerle programınızı sürdürme seçeneğine de her zaman sahipsiniz.

 

Yabancı dil kursu 

Yabancı dil kursu eğitimi öğrenci merkezlidir. Ancak rehberlik ve yönlendirme, eğitmenler ve eğitim uzmanları tarafından yapılır. Ders içerikleri ise çeşitli materyallerle zenginleştirilir. Ders materyalleri, program içerik ve hedeflerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle, eğitim materyalleri eğitim programı oluşturulurken eğitim uzmanları ve eğitmenlerce kişinin eğitim ihtiyaçlarına en iyi yanıt verecek şekilde belirlenir.

 

Scroll to Top
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI