HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

ARAPÇA ÖZEL DERS ÜCRETLERİ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

ARAPÇA ÖZEL DERS ÜCRETLERİ

Arapça kursları oğlu yıllarda ülkemize baktığımızda Arap ülkelerinden yatırım seven açısından büyük bir yükseliş gerçekleştiğini görmekteyiz. Bu artış Arapça diline gösterilen talebi onu geçen gün artırmaktadır. Arapça Arap birliğine üye olan 22 ülkede kullanılan resmi dildir. İslamiyet in kutsal kitabı Kuran-ı Kerim de kullanılan dildir. Alfabesi 28 harften oluşur. Arapça sağdan sola doğru okunan bir dildir. Arapça öğrenimi özellikle aksan kullanımı açısından zor bir dildir. Bunun için birebir özel ders almak daha faydalı olacaktır. Arapça özel ders ücretleri saat başı en uygun fiyatlarla sizler için kararlaştırılmıştır. Sitemizden bizlere ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arapça özel ders Beşiktaş şubemizden de bizlere ulaşabilirsiniz. Özel Arapça derslerimizde kursiyerin konuşma becerilerini gramerle Cardio anda geliştirmesini sağlayacak öğrenci odaklı eğitim metodu uygulanmaktadır. Öğrencinin iş eğitim ziyaretinde sosyal yaşam yoğunluğu incelenerek kendisine en uygun ders programı çizelgesi oluşturulmaktadır. Arapça özel ders eğitmenlerimiz onu öğrencinin ihtiyacına göre belirlemekte öğrenim hızına uygun materyallerle desteklemektedir.

Arapça özel ders taksim şubemizden de bizlere ulaşabilirsiniz. Arapça özel ders programlarımız haftada en az 3 öğleden eğitimler planlamıştır. Boyut en uygun haftalık ders programı eğitim uzmanlarımızla yaptığız görüşme sırasında oluşturulmaktadır. https://sdm.com.tr// sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizi ziyaret ederek seviye tespit sınavıyla kendinizi Arapça konusunda test edebilirsiniz ve ona göre hemen kurslara başlayıp başlamama tercihinizi yapabilirsiniz.

Scroll to Top