HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

ARAPÇA ÖĞRENMEDE BİREYE ÖZEL PROGRAMLAR

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

ARAPÇA ÖĞRENMEDE BİREYE ÖZEL PROGRAMLAR

Arapçayı kısa zamanda, uygun fiyat seçenekleriyle öğrenmek için en iyi Arapça kursu bünyesinde oluşturan www.sdm.com.tr sosyal hayatta ve iş hayatında ihtiyaç ve hatta zorunlu bir hale gelen Arapçayı, uygun Arapça Kursu Ücretleri ile sağlamaktadır. Arapça eğitimi birebir özel dersler ve mini gruplar şeklinde öğretilirken düşünülenin aksine kişinin bütçesini fazla zorlamadan, hayatına artı bir değer katabileceği avantajlı bir fırsat olarak sunulmaktadır.

Arapça dilinin yapısını, telaffuzda dikkat edilmesi gereken kavramları dikkate alarak, dili doğru bir şekilde öğreten kurumumuz özveri ve dikkat gösteren eğitim anlayışı ve birebir eğitimle, alanında deneyimli yabancı eğitmenler eşliğinde Arapça kurs fiyatları İstanbul ilinde yaşayan bireylere, en uygun olan ve kaliteli eğitimi maddi olarak zorlamayacak şekilde sağlamaktadır. Kısa zamanda öğrenci ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dil edinimi kalite, güven ve garanti edilmektedir.

Dil sınavlarına yönelik uygulamaları, Arapça dil sınavlarındaki uzmanlığıyla Arapça kurs tavsiye edilme kalitesinde hem donanımı, teknolojik altyapısı ve eğitim sistemiyle, hem de uygun fiyat olanakları ile en çok önerilen kurs olarak kurumumuz, öğrencilerin dil öğretimine öncelikle seviyeleri belirlenip seviyelerine uygun özel programlarla başlamaktadır. Öğrenme farklılıkları göz önüne alınarak görsel ve işitsel materyallerle desteklenmiş Arapça öğrenme metotlarıyla başlangıç,  orta ve ileri seviyede kurslar öğrencinin iyi derecede Arapça dilinde her açıdan gerekli olan becerilerini geliştirmeyi sağlamaktadır.

Scroll to Top