HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

ALMANCA SINAVLARINA HAZIRLIK

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

ALMANCA ÖĞRENMEDE VE SINAVLARINDA YÜKSEK BAŞARI ÇİZGİSİNİ YAKALAMA OLANAKLARI

Almanca yabancı dili dünyaca kabul görmüş eğitim metotlarıyla www.sdm.com.tr de herkese hitap eden geniş yelpazedeki eğitim programları seçenekleri ve hızlı almancateknikleriyle öğretilmektedir. Öğrenciler, 4 dil becerisini de geliştirme ve aktif bir şekilde kullanma imkânına sahip olmaktadır. Almanca dil öğrenimi uluslar arası dil eğitimi yayınları ve uzman eğitmenlerinin öğrenci merkezli yöntemleri kullanmalarıyla kısa zamanda dil öğreniminde başarı sağlanmaktadır.

Almancayı sadece anlamayı değil konuşmayı hedef alan Almanca konuşma kursu ile pratik yapma imkânı sağlanırken gramerin araç, iletişim kurmanın amaç olduğu ilkesine dayalı olarak öğrencilerin dili kullanabilmesi sağlanmaktadır. Kursiyerler sınırsız telafi hakkına sahip, küçük öğrenci grupları sayesinde öğrenciler en kısa zamanda iletişim kurabilir bir düzeye ulaşmakta ve derslerde farklı diyalog ortamları canlandırarak, dinleme, okuma ve sınıf içi aktif çalışmalar yapılarak, dilin pratik olarak konuşulması sağlanmaktadır.

Çağdaş eğitim ve öğretim yöntemleriyle Almanca eğitim alma fırsatı sunan kurumumuz almanca seviye tespit sınavı hazırlıklar programlarıyla, Aile Birleşim sınavı için gerekli olan A1 düzeyinde Almanca sertifikası almanızı sağlayacak eğitimin yanı sıra, öğrencinin seviye tespit sınavı neticesine uygun her seviyede, Almanca sınavına hazırlık hizmetini kaliteli materyaller, teknolojik donanımlarla sağlamaktadır. Almanca eğitimi iyi bir telaffuz ve geniş bir kelime dağarcığı ile birleştirerek, Almanca seviye belirleme sınavlarında başarı garanti edilmektedir.

Scroll to Top