HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Almanca özel ders İstanbul

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

Dünya üzerinde konuşulan diller arasında en köklü olanlarından biri de Almancadır. Yüzyıllar boyunca birbiriyle etkileşim içerisinde olan diller, ortak birçok kelime ve bazı yakın kullanım biçimlerine sahiptir. Bu da ana dili İngilizce olan birisinin, İtalyancaya da yakın olması ya da diğer dillere birçok ödünç kelime veren Fransızcanın, İngilizce derslerinde yararlı olması anlamına gelir. Kısacası ister İngilizce ya da Almanca, ister İtalyanca ya da İspanyolca konuşun, hemen her yabancı dil sizi bir diğerine hazırlayacaktır. Eğer tercihiniz bir dünya dili olan Almanca ise, Almanca özel ders İstanbul ile iyi bir eğitim başlangıcı yapabilir ve hızla hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

 

Almancayı özel ders ile öğrenin

Hangi meslek dalında çalışırsak çalışalım, yaşadığımız yüzyıl birden çok dili bilmeyi zorunlu kılıyor. İngilizce birçok alanda birinciliğini korusu da Almanca ve İspanyolca gibi diller de en çok konuşulanlar sıralamasında üstlerde yer alıyor. Uluslararası firmaların eleman alımında ilk tercihleri arasında Almanca ve İngilizce var. Bu da işletme ya da benzeri alanlarda sürdürdüğünüz eğitimlerinizi mutlaka Almanca ve İngilizce ile desteklemeniz gerektiğini gösteriyor. Endüstriyel gelişmişlik anlamında Almanya’nın üstünlüğü, bu dile olan ihtiyacı bir adım daha öne çıkarıyor. Bu durumda İngilizce bilmek bir avantaj dahi olsa Almanca özel ders İstanbul ile çok daha büyük iş avantajları yakalamanız mümkün. Peki, ama nasıl?

 

Birebir Almanca dersleri

Almanca özel ders İstanbul ile elde edeceğiniz ilk avantaj eğitim süreniz boyunca öğretmeninizle sürdüreceğiniz birebir konuşma pratikleridir. Profesyonel iş dünyasında ilk koşul iyi bir konuşma üslubu edinmektir. Türkçe olarak harika bir üslubunuz olabilir, ancak bu yeteneğinizi Almanca olarak da sürdürmelisiniz. Almanca özel ders İstanbul, öncelikle iş toplantıları olmak üzere, dili en iyi şekilde konuşmanız için harika bir eğitim biçimi olacaktır.

Almanca da tıpkı diğer diller gibi kendine has bir gramer yapısına sahiptir. Almanca özel ders İstanbul, henüz başlangıç seviyesinde olsanız dahi, pratik anlatımları ve amacınıza yönelik materyalleri ile çok daha köklü bilgiler sunacaktır. İki kişilik sınıflar, bilgisayar ortamındaki dersler, Online malzemelerle eğitimizi destekleyecek, ev ve ofisinizde de bu pratikleri sürdürmeniz mümkün olacaktır.

Yoğun bir iş programına sahip olmak çoğu zaman derslere katılımınıza sekte vurabilir. Birebir eğitimin bir diğer avantajı da yoğun iş günlerinizde ders saatlerinizi ayarlayabilmenizdir. Böylece eğitim sürecinizde herhangi bir aksaklık yaşamadan derslerinizi almaya devam edebilirsiniz.

Almancayı ikinci bir dil olarak öğrenmeyi planlıyorsanız eğer yabancı öğretmenlerin İngilizce bilgileri size büyük oranda katkı sağlayacaktır. Sınav ya da yurt dışı eğitiminiz için ise derslerinizi Almanca gramer ağırlıklı olarak programlayabilirsiniz.

 

 

Scroll to Top