HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

ALMANCA ÖĞRENMEDE GENİŞ OLANAKLAR

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

ALMANCA ÖĞRENMEDE GENİŞ OLANAKLAR

Almanca Avrupa’da yaygın olarak konuşulan Avrupa Birliği’nin anahtar dili, merkezi ve bilimsel, ticari alanlarda kullanımı giderek yaygınlaşan, bildiğiniz takdirde iş piyasasında çok daha fazla olanağa sahip olabileceğiniz bir dildir. Almanca özel ders Beşiktaş sayesinde birebir alacağınız eğitimlerle hızlı ve verimli şekilde, pratik almanca öğrenmeyi sağlayarak öğrencinin ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda hazırlanan programlarla, eğitim hizmeti sunmaktadır. Almanca dilinin yapısal farklılıkları, mantığı ve günlük hayattaki pratik kullanımını öğrenmenin yanı sıra pratik yapabilme şansını yakalayacağınız özel derslerle, deneyimli ve uzman eğitmenler öğrencilere hedeflerine en kısa zamanda en doğru yollarla öğrenebilecekleri bir dil eğitimi sağlamaktadır.

Almanca özel ders Taksim de uzman eğitmen kadrosu tarafından görsel ve işitsel materyallerle de desteklenen özel dersler Almanca iletişim kurabilmesine yönelik dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini geliştirecek bireye özgü uygulanılan öğretim yöntemleriyle dile hâkim olmanızı sağlamaktadır. Eğitiminizin kalitesini en yüksek düzeye taşıyacak birebir, eksikliklerin giderildiği konuşma becerisinin maksimum düzeyde kazandırılabileceği Almanca özel dersler ile www.sdm.com.tr  özel ders fiyatları açısından uygun imkânlar sunarak, bu dili tamamen öğrenmenizi sağlamaktadır.

Almanca özel ders Beşiktaş ve Almanca özel ders Taksim dışında Almanca özel ders Mecidiyeköy şubesi de katılımcıların okuma, yazma becerisiyle konuşma ve dinleme öğreniminin birlikte geliştirilmesi hedefleyen birebir derslerle, verimin maksimuma ulaştığı öğrencinin isteklerine yönelik programlar sunmaktadır.

Scroll to Top