HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

2020 İtalyanca Kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İtalyanca öğrenmeye mi karar verdiniz? Doğrusu oldukça iyi bir seçim yaptınız… Bununla birlikte, diğer yabancı diller de oldukça değerlidir. Fakat dil seçiminde kişisel tercihlerin yanı sıra amaç ve hedefleriniz de çok önemlidir. Bir dünya dili olan İngilizce, birçok kapıyı açsa da İtalyanca gibi özel diller, farklı kullanım alanlarıyla meslek ya da akademik gelişiminize büyük katkı sunacaktır. 2020 İtalyanca kursu, yeni dil tercihini İtalyanca olarak kullananlar için oldukça ideal bir eğitim programıdır.
Sevdiğiniz dili öğrenin!
Dil eğitiminde başarılı olmanın birçok kriteri vardır. Bunların başında dili kullanacağınız alan çok önemlidir. Hangi dili öğrenirseniz öğrenin bu sonsuz bir yolculuktur. Diğer bir deyişle, dil bilgisi eğitimi hiçbir zaman sona ermez. Elbette ast olan temel gramerdir, ancak yeni bir dili öğrenmeye başladıkça okumaya, izlemeye, dinlemeye ve araştırma devam edersiniz. Bunun temel nedeni dili sevmektir ve dil eğitiminde başarılı olmanın bir diğer kriteri de öğrendiğiniz dili sevmektir. Açıkçası İtalyancayı sevmek için pek çok nedeniniz var ki bunların başında bu harika ülkenin kültürel birikimi geliyor. Peki, sevdiğiniz dili öğrenmek için neler yapmanız gerekiyor? İşte bu önemli sorunun cevabını 2020 İtalyanca kursu ile vermek mümkün.
2020 İtalyanca kursu, ana dili İtalyanca olan eğitmenlerle birebir verilen bir eğitim programıdır. Öğrencinin İtalyanca seviyesine göre ayarlanan dersler, başlangıç, orta ve ileri seviyelerde birçok İtalyanca materyal ile yapılmaktadır. Böylece İtalyancanızı kısa sürede geliştirmeniz sağlanmaktadır. 2020 İtalyanca kursu, İtalyancayı ikinci dil olarak tercih edenler için de elverişli bir eğitim süreci sunmaktadır. İngilizce başta olmak üzere birçok dile sahip olan öğretmenlerinizle İtalyanca eğitimizini sürdürürken İngilizce konuşabilir, böylece her iki dilde de gelişiminizi sürdürebilirsiniz.
İtalyan kültürü
Şurası bir gerçek ki, İtalyanca eğitimi sadece bir dil eğitimi değildir. Geçmiş yüzyıllardan günümüze gelen İtalyanca, başta İtalya olmak üzere, dünyanın birçok bölgesinde kullanılan bir dildir. Roma İmparatorluğu’nun mirasçısı olan İtalya, eski kültürlerin izlerini taşımaya devam ediyor. İtalyancayı İtalyanca yapan da bu kültürel yoğunluk aslında… Kültürel zenginliğini dünyaya İtalyanca olarak duyuran ülke, dilinin yanı sıra keyifli bir tarihsel birikim de sunuyor. 2020 İtalyanca kursu, bu bağlamda öne çıkan bir eğitim programına sahip. Ana dili İtalyanca olan eğitmenlerle gramerin yanı sıra kültürel açılımları da öğrenmeniz mümkün… Böylece İtalyancanızın kullanım alanı da giderek genişleyip, artıyor.
Dil öğrenmek, yeni bir kültür öğrenmekle eşdeğerdir. İtalyanca ile bu değeri birebir yaşayıp, bu dili öğrenmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Burada lehçe ve diyalekt farklılıklarından da söz edebiliriz. İtalyanca birçok farkı lehçeye sahip bir dil… Elbette bir dil birden bire ortaya çıkmıyor. İtalyanca da tıpkı diğer dille gibi uzun bir tarihsel sürece sahip… Bu süreç içerisinde gelişiyor, değişiyor ve etkileşimini sürdürmeye devam ediyor. Bu durumda İtalyancayı öğrenirken ana dili unsurunu atlamamak oldukça önemli… 2020 İtalyanca kursu, ders programını konusunda uzman eğitmenlerle sürdürerek öğrencilerin lehçe ve benzeri sorunlar yaşamasını en aza indirgiyor.
Siz de ana dili İtalyanca olan eğitmenlerden birebir ders alabilir ve yeni bir dili öğrenmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Online italyanca kursu kayıtlarımız başlamıştır. Detaylı bilgi için 0 212 233 09 99 telefon numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

 

Scroll to Top