HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

2020 En iyi Arapça Kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

Standart Arapça olarak tanımlanan dil, günümüzde Arap devletlerinin kullandığı dildir. Arap Yarımadası, Kuzey Afrika ve İran gibi bölgelerde ise daha çok Arapçanın lehçeleri kullanılır. Sağdan sola doğru yazılan Arapça, 28 harften oluşmaktadır. Birtakım özel kullanımlara sahip olan Arap gramerinde harflerin tamamı sessizdir ve bu harflerin seslenmesini sağlayan işaretlere “hareke” adı verilir. Eski ve köklü bir kültüre sahip olan Arapça, günümüzde geçerliliği koruyan ve dünyanın en çok konuşulan dillerinden biridir. 2020 en iyi Arapça kursu ile siz de bu dili öğrenebilirsiniz.

 

Kullanılan bir dil: Arapça

Geçmişten günümüze birçok dili ve kültürü etkilemiş olan Arapça, dünya üzerinde yoğun bir kullanım alanına sahiptir. Ülkemizde de ilgi göre Arapça dili, ticari ilişkiler, profesyonel çalışma alanlarında Arapça bilgisi gerekliliği ile ön plana çıkmaktadır. Çeşitli fakültelerde de eğitimi sürdürülen Arapça, akademik açıdan da önemli bir dildir. 2020 en iyi Arapça kursu, bu dili öğrenmenizde büyük bir adım atmanızı sağlayacak önemli bir sistemdir.

 

Dil eğitiminde, özellikle Arapça gibi dillerde yoğun pratik dersleri büyük önem taşımaktadır. 2020 en iyi Arapça kursu, Arapça eğitici videolar ile öğrencinin gramer bilgisinin yanı sıra pratik çalışmalarına ağırlık vermektedir. Ana dili Arapça olan eğitmenlerle verilen dersler, sık kullanılan kelimeler, günlük dil, soru kalıpları, deyimler ve benzeri gramer konularını da işlemektedir. Dil eğitiminin temel taşları olan dinleme ve dinlediğini anlama pratiği, kurs başlangıcından sonuna dek Arapça diyaloglar ile ilerletilmektedir. Birebir eğitim modelinin uygulandığı derslerde, öğrenci-öğretmen diyaloğu dinleme, anlama, konuşma ve telaffuz yeteneklerinin çok daha iyi bir şekilde gelişmesini sağlamaktadır.

 

Arapça ya da diğer yabancı dil eğitimlerinde öğrencinin dille iletişimi çok önemlidir. 2020 en iyi Arapça kursu, öğrencinin dil eğitim ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ders programını oluşturmaktadır. Eğer amacınız akademik Arapçaya başlangıç ise kurs programınız buna göre düzenlenir. Ya da Arapçayı profesyonel hayatta kullanmayı planlıyorsanız, gramer eğitiminizin yanı sıra bu alana yönelik konuşma pratikleri gibi alanlar ön planda tutulacaktır.

 

2020 en iyi Arapça kursu birebir eğitimlerinde, öğrenci-öğretmen diyaloğu, dil bilgisi eğitiminin çok daha hızlı ilerlemesini sağlamaktadır. Alanında uzman, Arapça dili ve kültürüne hâkim öğretmenlerle Arapça düzeyinizi kısa sürede üst seviyelere çıkartmanız mümkündür.

 

2020 en iyi Arapça kursu hakkında eğitim danışmanlarımızı arayabilir ve dilediğiniz zaman dil eğitiminize başlayabilirsiniz.

 

 

 

Scroll to Top