HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İtalyanca özel ders ücretleri 2019

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

 

Sonunda İtalyanca öğrenmeye karar verdiniz. Bu harika bir haber! Yabancı bir dil öğrenmeye karar vermek çok önemlidir. Bununla birlikte bu kararı vermek kadar zor bir işiniz daha var: Nereden başlayacağınıza, ne yapacağınızı ya da nasıl bir eğitim alacağınıza karar vermek! Üstelik İtalyancayı öğrenmeye başladığınızda dilin incelikleri ve öğrenmeniz gerekenler sizi epeyce şaşırtabilir. Bu nedenle yeni bir dil ya da İtalyanca öğrenmeye başladığınızda derslerle nasıl başa çıkacağınız konusunda bazı fikirlere sahip olmak çok daha verimli bir eğitim süreci geçirmenizi sağlayacaktır.İtalyanca özel ders ücretleri 2019 size bu konuda en iyi fırsatları sunacaktır.

 

İtalyanca öğrenirken bilmeniz gerekenler

Her şeyden önce size bir gecede İtalyanca öğretecek bir program asla yoktur. Yeni bir dil öğrenmenin en temel formülü, düzenli ve programlı çalışmaktır. Ders sürenizin uzun olması dahi programlı çalışmanızdan daha önemli değildir. Bir diğer deyişle, ne kadar süre İtalyanca çalıştığınız değil programlı çalışıp çalışmadığınız önemlidir. Aynı zamanda kullandığınız kaynaklar da daha kaliteli eğitim almanıza yardımcı olacaktır. İtalyanca özel ders ücretleri 2019, birebir eğitim biçimi ve ana dili İtalyanca olan eğitimcilerle köklü bir eğitim almanızı hızlandıracaktır.

 

İtalyanca öğrenirken bilmeniz gereken bir diğer husus da, dil seviyenizdir. Bugüne kadar İtalyanca hakkında herhangi bir bilginiz var mı? Başlangıç seviyesi mi size uygun yoksa ortalarda bir yerlerde misiniz? İtalyanca özel ders ücretleri 2019 seviye sınavı ile bilginizi çok daha rahatça ölçebilir ve derslerinize eksik olduğunuzu bildiğiniz gramer konularından başlayabilirsiniz. Böylece ilk seviyeyi geçip ikincisine geldiğinizde nasıl bir ilerleme kaydettiğinizi görebilirsiniz. Yine de İtalyanca konuşmak için aşmanız gereken epeyce uzun bir yol olduğunu unutmayın. Yeni bir dili öğrenmek için sadece gramer bilgisi yeterli değildir. Konuşma pratikleri yoğun olarak üzerinde durmanız gereken diğer önemli egzersizdir.

 

İtalyancada nasıl akıcı ve doğal bir ses çıkarılacağını öğrenmek, yalnızca dinleme, okuma ve yazma pratikleriyle değil, çok fazla konuşma pratiği gerektirir. Uzun cümleler oluşturabildiğiniz ve daha büyük bir kelime haznesine sahip olduğunuzda bir dil partnerine sahip olmanız dil seviyenizi artıracaktır. Bazı insanlar için konuşma ilk günden başlayabilir, ancak bu sizin deneyiminize bağlıdır ve bir dil partneri bu konuda çok hızlı gelişmenize yardımcı olabilir. İtalyanca özel ders ücretleri 2019, ilk dersten itibaren İtalyanca diyaloglar kurabileceğiniz en iyi partnerdir. Dil öğrenmek, özveri gerektiren bir taahhüttür; günlük ders çalışma, okuma, dinleme. Günde beş dakika gibi bir rutinle başlayıp daha sonra ders çalışma alışkanlık haline geldikçe, dilinizdeki gelişmeyi siz de fark edeceksiniz. Artık dil öğrenen biri olduğunuza göre, İtalyancayı günlük yaşamınıza yerleştirmenin bir yolunu bulmalısınız.

 

İtalyancayı daha eğlenceli bir hale getirmek, uzun ya da kısa ders sürelerinden keyif almanıza da yardımcı olacaktır. İtalyanca çalışırken keyif aldığınız aktivitelere katılabilir ya da bu ortamı kendiniz yaratabilirsiniz. Eğlenceli YouTube kanalları bulun, sizi güldüren eğitmenlerle çalışın ya da romantik İtalyanca şarkıları listenize ekleyin! Yeni bir dil öğrenirken her türlü aktivite sizi olumlu yönde etkileyecektir.

 

 

 

Scroll to Top