HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

YABANCI HOCA EŞİLİĞİNDE KALİTELİ İNGİLİZCE EĞİTİMİ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

YABANCI HOCA EŞİLİĞİNDE KALİTELİ İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Bir dili öğrenirken dili aksanıyla ve anadil olarak nasıl kullanılıyorsa o şekilde öğrenmek, temel amaçlardan biridir ve aktif olarak dili kullanabilmek için gereklidir. Anadili İngilizce olan yabancı hocadan İngilizce özel ders imkânları, Toefl, IELTS ve diğer sınavlara hazırlık, iş İngilizcesi, çocuklara yabancı dil öğretimi, akıcı konuşmanızı, İngilizce dilinin aksanını tam olarak kavramanızı ve kullanmanızı sağlamaktadır. Speaking dersleri, gramer dersleri, iş adamlarına, banka çalışanlara, doktorlara ve tüm meslek gruplarına özel İngilizce dersi sağlayan www.sdm.com.tr  istediğiniz seviyede İngilizce için yabancı eğitmenlerden özel ders imkânları sunmaktadır.

Yabancı öğretmenden İngilizce özel ders uygun fiyatlarla profesyonel olarak çocuklara, firma çalışanlarına, üst düzey yöneticilere, mühendislere, bankacılara, doktorlara veya hayatına İngilizceyi doğru olarak öğrenerek aktif kullanabilecek şekilde katmak isteyen bireylere native öğretmenler aracılığıyla öğrencilerin müsait olduğu gün ve saatler dikkate alınarak yapılan planlamayla özel ders programı dâhilinde verilmektedir. Yabancı öğretmenden ders alarak dili en kısa zaman etkin bir şekilde öğrenip, akıcı bir şekilde konuşabilme hedefine ulaşmak mümkün olmaktadır.

İngilizce özel ders yabancı hoca sayesinde genel ve iş amaçlı İngilizceyi en doğru kaynaklardan öğrenerek konuşma becerisini geliştirmeniz maksimum seviyede sağlanmaktadır. Anadili İngilizce olan alanda deneyimli eğitmenlerden birebir olarak özel ders verilerek, kısa süre içinde hedef ve beklentilere ulaştıran programlar üst düzeyde hazırlanmaktadır.

Scroll to Top