Taksim’de Fransızca Kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Fransızca Kurs Taksim

Fransızca Avrupa Birliği ülkeleri arasında en fazla konuşulan 3. Dil olarak önemli bir konumdadır. İngilizce ve Almancadan sonra en çok konuşulan ve tercih edilen dil olan Fransızcayı öğrenebilmek için birçok kurs ve takviye özel ders veren yerler bulunmaktadır. Fakat Sizin Dil Okulu, diğer dil okullarından oldukça farklı bir eğitim sistemine sahiptir.

Bu okulda ders saatlerini ve günlerini öğrenciler kendilerine göre belirlemektedir. Böylece normal hayat akışı ve düzeni bozulmadan öğrenciler Fransızca öğrenmek amacı ile kursa gelebilmektedirler. Fransızca kursu Taksim’de Sizin Dil Okulu’nda kapılarını öğrencilere açmaktadır. Bu okulda eğitim veren öğretmenler sadece Fransızca değil aynı zamanda İngilizce de bilmektedir. Bu sayede öğrenciler, donanımlı hocalardan ders alabilecek ve Fransızcanın yanı sıra İngilizce pratiği sağlayabilme imkanı da bulabilmektedirler.

Fransızca kurs takviyeleri için en doğru adres olan bu dil okulu sayesinde ister birebir ister 2-4 kişilik sınıflarda ders alabilecekler. Bu mini sınıflarda ders alabilmek için belli bir programa dahil olmaları gerekecektir. Gündüz, hafta sonu ve akşam gruplarında tercihe bağlı olarak ders gruplarını seçebilme imkanları bulunmaktadır. Fransızca kurs Beşiktaş’ta da öğrencilere eğitim vermektedir. Fransızca öğrenen bir öğrenci, İtalyanca, Portekizce, İtalyanca gibi Latin kökende olan dilleri çok daha rahat öğrenebileceklerdir. Eğer sizler de uzman ve başarılı kadrosunun sunduğu eğitim olanaklarından faydalanmak istiyorsanız http://www.sdm.com.tr/ adresinden bilgilere ve detaylara ulaşabilirsiniz.

Grup fiyatına Fransızca Kursu Almak İstemezmisin? Kredi Kartına 9 Taksit Seçeneği, %51 İndirim Fırsatı!

Hemen Ara  02122330999 Pbx

}
Scroll to Top
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI