Sizce İstanbuldaki En İyi İngilizce Kursu Hangisi ?

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Sizce İstanbuldaki En İyi İngilizce Kursu Hangisi ?

 “Anlıyorum ama konuşamıyorum!”,”Terfi almak istiyorum ama yabancı dilim yeterli değil”,”Sıfırdan ingilizce öğrenmek istiyorum!”, “Sınavlarda başarılı olmam için ingilizce öğrenmem lazım ama zamanım yeterli değil” diyenlerden sadece biriyseniz size zorlanmayacağınız şekilde bulunduğunuz şehirdeki en iyi ingilizce kursunu nasıl seçeceğinizi anlatalım ..

İngilizce Kursu Tavsiyemiz Nasıl Olmalıdır ?

Gelin size süslü kelimelerle değilde kanıtsal olarak ingilizcenin dünyadaki yerini anlatalım.Hazır mısınız?

Çinceyi anadil olarak dünyada yaklaşık 1.300.000.000 kişi konuşmaktadır.İngilizceyi ise anadil olarak dünyada yaklaşık 427.000.000 kişi konuşmaktadır.Peki rakamların arasında bu kadar büyük bir fark varken neden İngilizce hala yangınlık olarak 1. sırada? Çünkü Çince dünyada en çok kullanılan lisan olmasına rağmen Çin toprakları dışında dünyada yaygın olarak kullanılmamaktadır. Buna karşın İngilizce dünyada en çok konuşulan ikinci dildir.Teknolojininde ilerleyip iletişimin arttığı günümüz dünyası,İngilizcenin en yaygın dil olduğu ve birçok kişinin yabancılarla iletişim kurmak için İngilizce öğrenmeyi şart koşmuştur.Böyle bi istihdamda İngilizce öğrenmekisteyenlerin talebi gün geçtikçe arttı.

Öğrencisinden kurumsal şirket çalışanına kadar yabancı dil öğrenme arzusu git gide fazlalaşmıştır.Böylece artan talebin karşısında açılan ingilizce dil kursu sayısı patlamıştır.Maalesef ki bireyin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenen bir kurum çok azdır.Çünkü şöyle bir baktığımızda genelde 10-15 kişilik sınıf ortamlarında yapılan derslerde kişiye ola ilgi çok az kalmakla birlikte kişi kendi eksikliğine cevap bulamakta zorluk çekecektir.Bunun yanısıra gramer teorisinden sonra artık dili aktifleştirmeye,pratiğe dökmeye başlamamız gerekmektedir.Buda deneyimli türk hocalarımızdan oluşan kadromuzun yanısıra anadili İngilizce olan yabancı öğretmenlerimiz sayesinde gerçekleştirilir.

Ne yazık ki daha ötesi yoktur.Sizi o aksana alıştırarak konuşulanları anlama ve ifade etmekte yardımcı bir numaralı kaynaktır.Şimdi bu ikisinin bağlantısını sizlere aktarayım.

“Sınıf Mevcudu Ne Kadar Az İse Pratik Konusunda O Kadar Çok Verimli Olursunuz.”  Neden Mi?

Yabancı hocanın öğretimi,bilgi aktarımı öğrencinin öğrenimdeki verimliliği daha çok arttırır.Diyelim ki;

Yabancı bir hoca ile bir sınıfta pratik yapıyorsunuz.Eğer sınıfta 15 kişi varsa kişi başına düşen pratik süresi az olacaktır.Eğer sınıf mevcudu 5 kişi ise bu durumda kişi başına düşen pratik süresi 3 kat daha fazla olacaktır.Birde bunu ingilizce özel ders yani diğer adı birebir kişiye özel eğitim olarak düşünürsek sizce bireye max fayda sağlamış olmaz mıyız? Hemde böylece uzun aylar boyunca kursa gitmenizide önlüyor,birebir eğitimle grup eğitimin önüne geçerek kısa bir zamanda sizlere gerçek manada ingilizce öğrenmenizin garantisini veriyoruz.Bu durumda takdir ederseniz ki verdiğimiz birebir eğitim fiyatlarında diğer yabancı dil kursu fiyatlarına nazaran dahada yüksek olacağını düşünüyorsunuz.Yanılıyorsunuz!

Çünkü bizler eğitimi hedef almış 1994 yılından beri varlığını sürdüren birebir eğitimimle öncü dil okullarından biriyiz.

Takdir edersenizki fiyat  kalite ile doğru orantılı değildir.Bizlerde bu anlayışı eses kılarak sizlere grup eğitimi fiyatında birerbir eğitim olanağı sağlıyoruz.

Gelin sizede ingilizceyi sevdirelim.kendinizde gördüğünüz başarınız sizleri daha da çok öğrenmeye şevk ederek sizleri daha güzel hedeflere ulaştırsın. seçim sizin 🙂

Scroll to Top
Scroll to Top