HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

ŞİŞLİ RUSÇA KURSU

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Son yıllarda gerçekleşen siyasi ve politik gelişmeler herkes için Rusçanın önemini oldukça arttırdı. Peki, doğru Rusça kursunu nasıl seçmeliyim? Şişli Rusça Kursumuz tam ihtiyacınıza ve talebinize göre amaca yönelik eğitim sistemi ile tam size göre!
Rusça, her geçen yıl daha çok ihtiyaç duyulan bir iletişim aracı olarak hayatımızda yer almakta ve birçok alanda önemli fırsatlar sunmaktadır. İş dünyasında, global şirketlerle iletişim halindeyken veya uluslararası projelerde rol alırken Rusça bilmenin avantajları her geçen gün daha net bir şekilde kendini gösteriyor. Akademik alanda, Rusya’da üniversite okumak, ülkenin eğitim sisteminin kuvvetli oluşundan kaynaklanan iyi bir avantaj ve bu dilde yeterlilik akademik başarıyı destekliyor. Kültürel açıdan, Rusça, dünya çapındaki edebi eserlere, sanat yapıtlarına ve kültürel ürünlere erişim sağlar, ve bu köklü tarih de farklı kültürel perspektiflerle etkileşim kurmayı ve anlamayı kolaylaştırır. İş seyahatlerinizde, Rusya’da Rusça bilmenin kurumsal iletişimi kolaylaştırdığı ve tüm toplantılarda kendinizi daha rahat hissettirdiği bilinmektedir. Son olarak, bilim ve teknoloji gibi alanlarda da Rusça bilgisi, uluslararası işbirliği için kritik bir rol oynar, bu da teknolojik gelişmelerden haberdar olmanızı sağlar. Rusça, bu nedenlerle sadece bir dil değil, aynı zamanda küresel fırsatların anahtarı olarak kabul edilmektedir.

Neden Şişli Rusça Kursu’muzu Tercih Etmelisiniz?

 1. Uzman Öğretmenler: Şişli Rusça Kursu’muzdaki, deneyimli Rusça öğretmenlerimiz, dilin 4 yeteneğini kapsayan zengin bir öğrenme deneyimi sunarlar. Şişli Rusça Kursu’muzdaki öğretmenlerimizin tecrübeleri, eğitim sürecinizi tamamen size özgü ve en etkili maruz kalma yöntemlerine dayalı olarak şekillendirir. Her bir öğrencinin öğrenme tarzı farklıdır ve buna bağlı olarak kişiye özel yaklaşımlar geliştirirlir.
 2. Kişiye Özel Programlar: Her öğrencinin dil öğrenme motivasyonu farklıdır ve bu  benzersiz ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış özelleştirilmiş programlarımızla, dil öğrenme hedeflerinize hızla ulaşabilirsiniz. Şişli Rusça Kursu’ndaki öğrencilerimizin öğrenme hızları, seviyeleri ve hedefleri göz önünde bulundurularak oluşturulan bu programlar ile sonuçlar neredeyse kesindir.
 3. Modern Öğretim Yöntemleri: İleri teknoloji destekli sınıflarımız ve güncel öğretim araçlarımız ile donatılmış olan Şişli Rusça Kursu’muz , öğrencilere interaktif ve katılımcı bir öğrenme ortamı sağlar. Bu sayede dil becerilerinizi pratik yapma fırsatları ile desteklerken, güncel dil kullanımını da öğrenme sürecinize dahil eder.
 4. Esnek Zamanlama: Sizin yoğun yaşam temponuza uyum sağlamak için, sabah, öğle veya akşam seansları avantajını sunan Şişli Rusça Kursu’muzda hafta içi sabah saat 10’dan akşam saat 10’a kadar ders planlanabilir. Hafta sonu sabah 10’dan akşam 7 ye kadar yine sizlere sunduğumuz esnek programlarla, sizin öğrenme sürecinizi iş veya kişisel hayatınızla kolayca dengelemenize yardımcı olur.

Şişli Rusça Kursu’muzda Ne Öğreneceksiniz?

 • Günlük konuşma dilinde yetkinlik ve aktiflik
 • Rusça Diline %100 maruz kalma
 • İş Rusçası veya akademik Rusça becerisi
 • Rusçada uluslararası yetkinlik
 • Rusya’da eğitim veya çalışma fırsatları
 • Birebir özel ders seçenekleri
 • Rusça akademik sınav hazırlığı

Şişli Rusça Kursu’muzda Eğitimlerimize Nasıl Başlayabilirsiniz?

Başlamak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak! Şişli Rusça Kursu bünyesinde, alanında uzman eğitimcilerimiz ile yapacağınız ücretsiz danışmanlık hizmetimiz sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun kursu seçmenize yardımcı oluyoruz. Şişli Rusça Kursu hakkında daha fazla bilgi almak ve kaydınızı yapmak için bizimle iletişime geçin.

Bizi youtube ve instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz!

Youtube – https://www.youtube.com/@sdmdilokulu

Instagram – https://www.instagram.com/sdmdilokulu/

www.sdm.com.tr

Scroll to Top