SDM DİL OKULUNDA İSPANYOLCA ÖZEL DERS

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

SDM DİL OKULUNDA İSPANYOLCA ÖZEL DERS

SDM Dil okulu olarak, 1994 yılında beri İstanbul da kapsamlı dil eğitimi kursları vermekteyiz. Kurulduğumuz tarihten bu yana, seçkin eğitmen kadromuz ve öğrencilerimizin dil öğrenme konusundaki başarısı ile öne çıkmaktayız. Hem kurs programları, hem de özel dersler olarak öğrencilerimin eğitim aldıkları dilde başarılı olmalarını sağlamaktayız. Bu nedenle, bize, kursumuza kesinlikle sonuna kadar güvenebilirsiniz. Özel derslerimiz de istediğiniz dili birebir şekilde ve daha kolay öğrenmenizi sağlayabilir. Özellikle yoğun çalışan kişiler, mesai saatlerinden kalan zamanlarında özel ders alabilirler.

İspanyolca özel ders fiyatları  hakkında bilgi almak için SDM Dİl Okulları olarak www.sdm.com.tr adresinden her zaman yardım alabilirsiniz. Size detaylı bilgi sunacak iletişim merkezimiz de 7/24 soru yöneltmeniz için beklemektedir.  İspanyolca özel ders ücretleri pahalı mı diye bir şüpheniz olmasın. Size en uygun fiyatları sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca bu dil konusunda özel eğitiminiz varsa, ana diliniz gibi konuşabiliyor ve diplomanızı sunabiliyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. İspanyolca özel ders vermek istiyorumdiyenlere de kapımız her zaman çıktır.

İspanyolca dışında, İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca, Çince gibi dil kurslarımızla da sizi bekliyoruz. Uygun ücretlerimiz, uzman kadromuz ve kaliteli, seçkin eğitim anlayışımız ile sizlerleyiz.

İstanbul da uygun seçenekleri ve kalitelidil eğitimimiz ile karşınızdayız.

Scroll to Top
Scroll to Top