HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

SDM DİL KURSU FARKIYLA RUSÇA DİL EĞİTİMİ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

SDM DİL KURSU FARKIYLA RUSÇA DİL EĞİTİMİ

“Her dil, bir insan” sözü birden fazla dil öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu vurgulayan en önemli sözlerden birisidir aslında.Globalleşen dünyada dil eğitimi almamızın gerekliliği her geçen gün daha da artmaktadır. Ortak dil olan İngilizcenin yanında Rusça ve diğer dilleri de öğrenmek, gerek iş hayatı gerekse, yaşama bakış açımızın gelişmesi açısından son derece önemlidir. Eğer siz de pratik Rusça eğitimi almak istiyorsanız, İstanbul’da bulunan Sizin dil eğitim merkezi, sizlere Rusça öğrenmeniz için her türlü imkânı sağlamaktadır.

Dil merkezi hakkında daya detaylı bilgi almak için https://sdm.com.tr sitesini inceleyebilir ve eğitim almak için, iletişim bilgilerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Rusça eğitiminin yanında; Almanca, Fransızca, Arapça, Çince, İspanyolca, İtalyanca, Yunanca ve yabancılara özel Türkçe eğitimi de verilmektedir. Hızlı Rusça öğrenmek isteyenlerin en çok tercih ettiği “Sizin dil merkezi”,farklı yaş gruplarına göre ayrı gruplar halinde dersler verilmektedir. Yabancı dil öğrenenlerin en çok söylediği söz “”anlıyorum ancak konuşamıyorumdur ”bu dil merkezi bu sorun üzerine eğilmiş ve konuşma için gerekli, tüm metotlara, eğitimlerinde yer vermiştir. Bu metotlardan birisi olan Avrupa Dil Portfolyosu Eğitim Sistemi kapsamında “Konuşma Odaklı” eğitim ile hem konuşabilir, hem anlayabilir hem de okuyup yazabilirsiniz.

Rusça konuşma kursları almak isteyenler; teknolojik donanımlı sınıflarda, profesyonel Türk ve yabancı hocalarla eğitim almanın keyfini yaşayacaklarından emin olabilirler. Keyifli ve eğlenceli bir şekilde, konuşma pratikleri de yaparak, dil öğrenmenin en zor kısmı olan konuşamama zorluğunu aşabilirsiniz.

Scroll to Top