HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Rusça özel ders verenler

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

ALANINDA UZMAN HOCALARDAN EĞİTİM ALIN


Gündelik hayatta özellikle de iş hayatında sürekli olarak bir dil problemiyle karşılaşırsınız. Bunun en büyük nedeni şirketlerin sürekli olarak yurtdışıyla iletişim halinde olmasında ve onlarla iş yapmasından kaynaklanmaktadır. Bu yüzden de patronlar eleman seçimlerinde dil bilgisine daha fazla önem göstermektedirler. Özellikle de son dönemde Rusya’ yla daha fazla iş yaptığımız için Rusça öğrenme gereksinimi ortaya çıkmaktadır. Ancak uzun yıllar dil eğitimi aldık ama ona rağmen öğrenemedik kısa süre içerinde Rusça’ yı nasıl öğrenelim gibi düşünceleri kafanızdan atın. Bir dili uzun yıllar öğrenemiyorsanız burada eğitim yanlışlığı vardır. Bizde kurum olarak bu yanlışlığı çözmek için herkese kendi öğrenme biçimiyle eğitim alma imkanı sunuyoruz. Sizde https://sdm.com.tr/ sitemize girerek kurumumuz hakkında bilgi edinebilir ve size nasıl imkanlar sağladığını görebilirsiniz.

Kurumumuzun tarihçesini, eğitim sistemini, hocalarını yani aklınıza gelebilecek tüm soruların cevabını sitemizde bulabilirsiniz. Rusça özel ders İstanbul hocalarımız da yabancı olduğu için bu şekilde daha rahat konuşma ve dil öğrenme imkanına erişirsiniz.

Çünkü önemli olan ezber yaparak bir şeyleri öğrenmek değil konuşarak öğrenmektir.
Kurumumuz herkesin öğrenme şeklinin farklılığını da göz önüne alarak size bireysel ders alma imkanı sunmaktadır. Sizde bu sayede hocayla birebir ders yaparak daha rahat ve kolay dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. Bunun için Rusça özel ders verenler kurumumuzu tercih etmelisiniz.

Scroll to Top