PRATİK ARAPÇA KURSU

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

PRATİK ARAPÇA KURSU

Pratik Arapça öğrenebilmek için tam deneyimli kişilerle çalışmanız size yardımcı olacaktır. Arapça dil eğitiminde başlangıç seviyesinden yüksek seviyelere kadar Türk ve yabancı öğretmenleri ile özellikle birebir Arapça veya 2-4 kişilik mini gruplar halinde eğitim vermektedir. Özel Arapça derslerimiz de öğrenci odaklı eğitim sistemi uygulanmaktadır. Sistemin doğru çalışması için öğrencinin eğitim iş özel hayat durumu ve yoğunluğu etüt edilerek en uygun program belirlenmektedir. Özel ders öğrenim süresini hem kısaltmakta hem de daha verimli hale getirmektedir. Bunun için son yıllarda oldukça önem kazanan özel dil kursları hizmet için sizleri en iyi seviyelere getirmek için vardır.  Zamanlamaları ayarlayarak kısa sürede en hızlı şekilde dil öğreniminizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Hızlı Arapça öğrenmek sandığınız kadar da zor bir durum değildir. Planlı programlı çalışarak ve zamanlamayı iyi ayarlayarak iyi seviyelere gelebilirsiniz. Arapça özel ders eğitimlerimiz sadece kişiye özel program ve materyaller belirlenerek uygulanmaktadır. Teknolojik donanımı tam konforlu dersliklerimizde özellikle görsel ve işitsel materyaller öne çıkmaktadır.

Arapça konuşma kursu programlarımız en az haftada 3 saatlik eğitimlerden başlamaktadır. Sizin için en uygun olacak haftalık saat yoğunluğu eğitim uzmanlarımız ile yapılan görüşme sırasında belirlenmektedir. http://www.sdm.com.tr//  Sitemizi ziyaret ederek hem kendinizi deneme testi yaparak daha detaylı bilgiye sahip olabilir ve sizler adına hazırlanmış kurslarımızdan en uygun şekilde yararlanabilirsiniz.

Scroll to Top
Scroll to Top