HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

NEDEN RUSÇA ÖZEL DERS ALMALIYIM?

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

RUSÇA ÖZEL DERS

Özel ders almak kendimizi geliştirebilmek açısından çok önemlidir. Birebir ve en doğru zamanlamayla kendimizi bilgi seviyemizi yükseltmemiz oldukça hızlı olacaktır. Öğretmek için öğrenmek gerek öğrenmek içinde bilgi sahibi olmak gerek. Sahip olduğumuz bilgilerle asla yetinmeyerek sürekli öğrenmeye devam etmeliyiz. Bunun için Rusça özel ders vermek istiyorum diyorsanız önce deneyimli öğretme aşamasına gelebilmeniz gerek. Bunun için uzman kadromuzdan yararlana bilirsiniz. https://sdm.com.tr//  Sitemizden kendinizi deneme sınavlarıyla sınayarak bir sonuca varabilirsiniz.

Rusça özel ders fiyatlarımız sitemizde de bulunmaktadır. Saat başı 44 TL den başlayan fiyatlarla sizler için en iyi eğitimi verebilmek amaçlanmıştır. Eğitim programlarımız program hazırlama ve uyarlama konusunda on yılı aşkın deneyime sahip eğitim koordinatörleri tarafından eğitim beklenti ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde maksimum fayda sağlayabileceğiniz içerikle hazırlanır. Eğitim programınız süresince sürekli destek alabilir eğitime başladıktan sonra da programınızı yeniden şekillendirebilirsiniz. Birebir eğitim sistemi sayesinde eğitim programınıza hedeflediğiniz tarihlerde başlar ve hedeflediğiniz süreler içerisinde programınızı tamamlarsınız. Eğitim koordinatörlerinin yanı sıra eğitmenler tarafından da sürekli olarak gelişim kontrolleriniz yapılarak eğitim içeriği ve program şekliniz eğitim süreci içerisinde tekrar gözden geçirilir ve gerektiğinde değişiklikler yapılarak sizin ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize en etkin şekilde yanıt verecek hale getirilir.

Rusça özel ders fiyatları pahalımı diye aklınızı karıştırmayın sitemize girerek bizlere ulaşın öğrenmek için geç kalmayın. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır demiş atalarımız bizlerde öğrenmeyen kalmasın diye cazip fiyatlarla sizinleyiz. Sitemizi mutlaka ziyaret ediniz.

Scroll to Top