HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Kocaeli İngilizce özel ders

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

 

İngilizce eğitiminin temel basamağı ilk seviyedir ve aslına bakarsanız bu ilk seviye hepimizin gayet iyi bildiği gramer kuralları ve kelime bilgisinden oluşur. Tıpkı ilköğretim çağındaki bir çocuğun, okula başlamadan önce öğrendiği birçok kelime ve hatta sayılar gibi. Peki, bu ilk bilgileri nasıl ve nerede kullanabiliriz? Diğer bir deyişle, bu bilgileri günlük hayatta, okulda ya da mesleğimizi icra ederken işlevli hale getirebilir miyiz? Bu sorunun cevabı büyük ihtimalle “Hayır” olacaktır, çünkü bilgiyi kullanmak için bazı donanımları edinmemiz şarttır. Kocaeli İngilizce özel ders, bu donanımları elde etmeniz için en doğru adreslerden biridir.

 

 

İngilizce bilginizi kullanmayı öğrenin

 

İngilizce eğitimine ilk adımı attığımız andan itibaren yeni bir dilin tüm inceliklerini öğrenmeye başlarız. İlk ders genellikle alfabedir ve hemen ardından İngilizce harfleri ve heceleri nasıl telaffuz edeceğimizi öğrenmeye devam ederiz. Bu aşama tüm İngilizce öğrenme süreci boyunca devam eder, çünkü bir dili öğrenmek sonsuz bir işlemdir. Her yeni öğrendiğiniz kelime, ifade, deyim ve kalıbın farklı bir telaffuzu ve anlamı vardır. İngilizce öğrenme süreci ve eğitim kurumu işte bu nedenle çok önemlidir. İyi derece İngilizce seviyesine ancak kaliteli ve köklü bir eğitim ile ulaşabiliriz. Kocaeli İngilizce özel ders, ilk seviyeden itibaren köklü bir eğitim almanızın yanı sıra birebir eğitim modeli ile bilgilerinizin kullanılır olmasına da yardımcı olur. Seviye tespit sınavı ile başlayan kursunuz, ana dili İngilizce olan öğretmeninizle birlikte gramer dersleri başta olmak üzere, konuşma ağırlıklı olarak devam eder. Böylece İngilizce bilginizi kullanmayı öğrenmek için de önemli adımları atmaya başlayabilirsiniz ki, bu genellikle çekimser ve zorlanılan bir aşamadır. İngilizceyi konuşmak ya da meslek ve akademik hayatınıza uygulamak da zaman alan bir süreçtir. İlk seviyelerde İngilizce konuşmak için iyi bir gramer bilgisine sahip olsanız da diyaloglara alışmanız çok kolay olmayabilir. Kocaeli İngilizce özel ders, temel eğitimin yanı sıra konuşma cesaretinizi artırmanız için de olanak sağlayan bir eğitim biçimidir. Ana dili İngilizce olan eğitmeniniz ile kurs süreciniz boyunca İngilizce konuşma pratiğiniz ciddi anlamda gelişecek ve kendinize olan güveniniz artacaktır.

 

 

Ödevlerinizi pratik üzerinde yoğunlaşarak yapın

 

İngilizce eğitiminde temel sorunlardan biri de pratik uygulamalarının genelde kısıtlı kalmasıdır. İngilizce gramer bilgilerinin sadece sınıf ya da ders notlarında kalması, öğrencinin bilgi dağarcığını da kısıtlamaktadır. Kocaeli İngilizce özel ders, bu tür sorunların aşılması için de oldukça yararlı bir eğitim yöntemidir. İngilizce öğretmeninizle kurduğunuz diyalog, gramer bilginizi çok daha iyi kullanmanıza olanak sağlayacaktır. İlk diyaloglar kısa cümlelerden oluşsa da kelime hazneniz arttıkça konuşma süreniz de uzayacaktır. Bu aşamada kurs süresince elde ettiğiniz pratik kazanımını ev ödevlerinizde de devam ettirebilir, evde, okulda ya da iş yerinizde İngilizce diyaloglar kurabilirsiniz. İş ya da okul arkadaşlarınızın bilgisi kısıtlı olsa da onlar da bu tür diyaloglardan kesinlikle keyif alacaklardır. İngilizce genellikle sevilen ve ana dilinizin yanı sıra küçük ifadelerle de olsa günlük hayatta kullanılan bir dildir. Her gün öğrendiğiniz birkaç İngilizce cümle az gibi görünse de öğrenme sürecinize büyük katkı sağlayacaktır.

 

 

 

Scroll to Top