HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İtalyanca özel ders Kağıthane, İtalyanca özel ders Sarıyer

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İTALYANCA KİŞİYE ÖZEL DİL KURSLARIMIZ

İtalyanca popüleri sempatik ve özellile turizm alanında bolca kullanabileceğiniz geçerli bir dildir. Turizm alanında kariyer yapmak isteyenler İtalyanca öğrenmesi durumunda, turizm açısından ülkemizle yakın ilişkileri bu olan bu ülkede önemli iş veya bağlantı olanakları bulabilirler. Aynı zamanda, İtalyanca ülkemiz ile İtalya arasında ticari bağlantıların yoğun olması bakımından da çok önemlidir. Size birçok avantaj sağlayacak bu dili öğrenmeniz önemli kariyer kapılarını açacaktır. İtalyanca öğrenmek için de kaliteli, seçkin bir eğitim kurumundan yardım almak çok önemlidir. İstanbul da bulunan kişiler için dil okulumuz SDM Language School, SDM Dil Okullarımızdan yardım alabilirsiniz.

Sitemizde kurumumuz hakkında detaylı bilgiler bulunmaktadır. https://sdm.com.tr/ linkimizden hemen tıklayarak inceleyebilirsiniz. Öğrencilerimizin ve kurslarımızla ilgilenen vatandaşlarımızın bizimle devamlı bağlantıda olması çok önemli. Sitemizde bulunan online destek hattı bölümünden her zaman bize ulaşabilirsiniz. Sorularınızı deneyimli personelimiz en doğru şekilde cevaplandıracaktır. AYrıca 0 212 233 0 999 telefon hattımızdan bizi devamlı olarak arayabilirsiniz. Her zaman sizinleyiz. Sitemizde, ayrıca bir başvuru formu bölümü bulunmaktadır. Buradan da bilgileri doldurup bizimle ileitşime geçebilirsiniz.

İtalyanca kurslarımız, en fazla dört kişilik sınıflarda, özel ders şeklinde, firma veya kurumlar ya da gruplar için dersler şeklinde olmaktadır. İtalyanca özel ders Sarıyer, İtalyanca özel ders Kağıthane uygulamalarımızdan kesinlikle yararlanabilirsiniz. Mutlaka inceleyin.

Scroll to Top