HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İTALYANCA KURTULUŞ VE HARBİYE ÖZEL DERS PROGRAMLARIMIZ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İTALYANCA KURTULUŞ VE HARBİYE ÖZEL DERS PROGRAMLARIMIZ

Ticari ve turizm alanında son derece geçerli dil olan İtalyanca, Türk vatandaşlarının da ilgi duyduğu ve öğrenmek istediği bir dildir. Dil öğrenmek kaliteli bir eğitim kurumunda gerçekleşmesi durumunda, kolay ve kalıcı olacaktır. Ancak, seçilen kurs programının seçkin ve işinde özenli olması çok önemlidir. İstanbul da yaşayan vatandaşlarımız için dil okulumuz SDM Language School, 1994 yılından bu yana hizmet sağlamaktadır. Okulumuzda İtalyanca başta olmak üzere, birçok dili öğrenme imkanını, ekonomik rakamlara ve uygun ödeme koşulları ile sizlere sunmaktayız. Kurumumuz en önemli özelliklerinden biri, üyelerimizin özelliklerine ve algılama yeteneklerine uygun şekilde eğitim planı çıkarmamızdır. Bunların arasında özel ders uygulamaları önemli yer almakatdır.

İtalyanca özel ders Kurtuluş ve İtalyanca özel ders Harbiye uygulamalarımızda, birçok semtimizde olduğu gibi sizleri bekliyoruz. Özel derslerimizde, birebir şekilde, yabancı ve Türk eğtimenlerden dersler alacaksınız. Bunun yanında, grup özel ders çalışmalarımız da bulunmaktadır. Birkaç kişiden oluşan grup isteklerinizle size özel ders vermekteyiz. Sınıf sistemimiz de en az özel ders kalitesindedir. Sınıflarımız 2 ile 4 kişi arasında değişmektedir. Sınıf sistemimizde dersin en iyi kavranmasına uygun ortam ve materyaller bulunmaktadır.

https://sdm.com.tr/ linkimize tıklarsanız,eğitim kurumumuz hakkında gerçekten tüm detayları ve en doğru şekilde bulabilirsiniz. Müşteri temsilcisi çağrı merkezimizden, sitemizden de bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top