İtalyanca kursu seviye belirleme sınavı

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İstanbul’da SDM Language School İtalyanca eğitimini bilimsel ve akılda kalıcı uygulamalar eşliğinde sunmaktadır. İtalyan ve Türk hocalar tarafından verilen eğitimler kariyer yada akademik yaşamınızda her zaman yardımcınız olacak.

Latince kökenli bir dil olan İtalyanca’yı öğrenmek için en doğru uygulamalar arasında bire bir eğitim gelmektedir. SDM’de bire bir ve konuşma odaklı eğitimlerle ister İtalya’ya gittiğinizde isterseniz de iş hayatınızda kendinizi etkin bir şekilde ifade edebileceksiniz.

“Konuşarak Öğrenme” metodunun ders süreçlerine adapte edilmesi ile kursiyerin İtalyanca eğitimini hem teorik hem de pratik beceriler edinerek tamamlaması hedeflenir. SDM’de bire bir İtalyanca eğitimleri öğrencinin ders tarihlerini belirlediği bir sistemle yürütüldüğü için kişinin yaşam düzeni bozulmamaktadır.

İtalya başta olmak üzere dünya genelinde 60 milyon kişinin konuştuğu İtalyanca, SDM’de gramer ve pratik eğitiminin bütünleştirildiği bir sistemle sunulmaktadır.

İtalyanca ile ilgili tüm dil bilgisi kurallarından başlanarak, konuşma pratikleri eşliğinde çok yönlü eğitim çalışması gerçekleştirilir.

Derslerde kişinin anlama ve kavrama kapasitesine uygun bir biçimde anlatımlar yapılmaktadır. Öğrencinin işitsel, görsel ya da sözel eğitim metotlarından hangilerine yatkın olduğu belirlenerek, kişiye özel eğitim sunulmaktadır.

İtalyanca kursu seviye belirleme sınavlarına hazırlanmak için özel olarak eğitim verilmektedir ve öğrencinin sınavını başarıyla geçmesi için püf noktaları öğretilmektedir. CELI1, CELI2, CELI3, CELI4 ve CELI5 – CELI sertifikası İtalya Eğitim Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı tarafından tanınmış, resmi bir belgedir. Bu sınav hakkında engin bilgileri bulunan öğretmenlerden alacağınız eğitimle İtalyanca bilgilerinizi dünya standartlarındaki bir kurumdan  belgeleyebilirsiniz.

SDM’de öğretmenlerin hem İtalyanca hem İngilizce’ye hakim olması ile öğrenciler İtalyanca eğitimi sırasında İngilizce’yi de daha iyi kavramaktadırlar. Genel ya da özel amaçlı İtalyanca eğitimleri öğrencinin hedef dildeki yetkinliklerini en üst düzeye çıkarmak üzere koordine edilmektedir.

Ders verimliliği, öğrenci gelişimi ve talepleriyle ilgili tüm konularda “Eğitim Planlama Departmanı”mız tarafından bilgilendirmeler yapılmaktadır. Öğrenciye aylık olarak  rapor sunulması ve rehberlik hizmeti verilmesi ile eğitim süreçleri programlı bir şekilde izlenmektedir.

 

}
Scroll to Top
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI