HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İSTANBUL’DA İSPANYOLCA KURSLARI

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İSPANYOLCA SDM DİL OKULUNDA ÖĞRENİLİR

İspanyolca, İspanya dışında, Meksika ve Latin Amerika ülkelerinde çok yaygın kullanılan bir dildir. Bir anlamda bu dili konuşabilmek, dünya genelinde yaygın konuşulan dillerden birine hakim olmak anlamına gelmektedir. Köklü ve dört dörtlük İspanyolca dil eğitimi almak istiyorsanız, başarılı dil okulumuz SDM Dil kursu olarak sizleri de bekliyoruz.

SDM dil kursu olarak 1994 yılından bu yana, yeni bir dil öğrenme sevdalılarına hizmet vermekteyiz. Birçok dil eğitimi yanında İspanyolca kursu da eğitim kurumumuzda başarılı şekilde verilmektedir. Eğitim metotlarımız modern yöntemlerden oluşmakta, her öğrencinin internet aktif şekilde derslere katılması sağlanmaktadır. Az kişilik sınıflarımızda amaç öğrencilerin konuları tam olarak anlamaları ve eğitmenin her öğrenci ile tam anlamıyla ilgilenebilmesidir. Öğrencilerimizin ihtiyaçları ve memnuniyetleri bizim için ön plandadır.

SDM Dil Kursu olarak, uzmanların danışmanlıklarından da yardım alarak etkili dil eğitim yöntemleri kullanmaktayız. Öğrencilerimizin görsel ve işitsel yeteneklerinin farklı olduğunun, anlama ve öğrenme eşiklerinin de değişi olduğunun farkındayız. Sınıflarımızda işitsel ve görsel araçlar bir arada kullanılmaktadır. İspanyolca dil eğitimi de aynı şekilde gerçekleşmektedir. İspanyolca eğitici videolar, kaynak kitaplarının yanında mutlaka eğitim sırasında gösterilmektedir. Öğrencilerin hem görsel, hem işitsel anlamında dili kavramaları sağlanmaktadır.

Kursumuz ve başarılı eğitim tekniklerimiz hakkında bilgi almak için www.sdm.com.tr adresinden yararlanabilirsiniz.

Scroll to Top