HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İSPANYOLCA ÖZEL DERSLERİ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İSPANYOLCA ÖZEL DERSLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

İspanyolca dünya genelinde en fazla ilgi gören ve konuşulan dillerden biridir. Hem İspanya da hem de Latin Amerika da ülkelerin neredeyse tamamında İspanyolca konuşulmaktadır. Eğer özellikle turizm, medya alanlarında kariyer yapmak istiyorsanız İspanyolca bilmeniz sizi birkaç adım öne taşıyacaktır. Hint Avrupa dillerinden gelen İspanyolca, diğer Avrupa dillerini öğrenmeniz noktasında da size temel teşkil edebilir. Kaliteli ve kalıcı bir İspanyolca öğrenmek istiyorsanız, İspanyolca özel ders Maslak, size uygun bir alanda ise İspanyolca özel ders Levent seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

SDM Dil Okulumuzda dil eğitiminde dünyanın en modern ve etkili uygulamalarını kullanmaktayız. Özel derslerimizden faydalanan ve dilleri kalıcı şekilde öğrenen birçok katılımcımız bulunmaktadır. Siz de İspanyolca öğrenmek için kursiyer ve hoca ile gerçekleştirilen birebir özel derslerimizden yararlanabilirsiniz. İspanyolca özel ders fiyatları konusunda ise hem çağrı merkezimizden, hem de https://sdm.com.tr/ linkimizden sitemizden yardım alabilirsiniz. Öğrenci odaklı bir sistem uyguladığımız sınıf eğitimlerinde ise 2 veya 4 kişilik sınıflarımızda eğitimlerimiz yapılmaktadır. Sınıflarımızın oluşturulmasında, öğrencilerin aynı dil seviyesinde olmasının yanında, eğitim, yaş, meslek, algılama özelliklerinin benzer olmasına da çok dikkat edilmektedir.

Sınıf sisteminde hafta içi ve hafta sonu ders programlarımız bulunmaktadır. Bu şekilde, mesai veya öğrenci iseniz ders programlarınıza göre derlerimize devam edebilirsiniz. Serfitikalarınızın her alanda, hem kamuda, hem özel sektörde geçerli olduğunu da belirtelim.

Scroll to Top